DEV MAÇ ÖNCESİ İŞTE BEŞİKTAŞ’IN FENERBAHÇE MUHTEMEL 11’İ

3 buyukler dev mac oncesi muhtemel 11 ler

Beşiktaş’ın Fenerbahçe derbisi öncesi ilk 11’i şekillenmeye başladı. Kaleci Ersin Destanoğlu ve son maçta sağ bekte oynayan ön libero Dorukhan Toköz’den pazar günü cezaları olmaları sebebiyle yararlanamayacak olan Kara Kartal’ın savunmada yaşadığı sıkıntı da sürüyor. Sergen Yalçın, Başakşehir maçında olduğu gibi Fenerbahçe derbisine de zorunluluk sebebiyle Necip Uysal-Montero ikilisini hazırlıyor.

3 buyukler dev mac oncesi muhtemel 11 ler 2

SİYAH BEYAZLILAR  SAVUNMADA SIKINTI YAŞIYOR

Siyah-Beyazlılar’da Fenerbahçe derbisi öncesinde kadroda eksik isimler bulunmaya devam ediyor. Kaleci Ersin Destanoğlu ve son maçta sağ bekte oynayan ön libero Dorukhan Toköz’den pazar günü cezaları olmaları sebebiyle yararlanamayacak olan Kara Kartal’ın savunmada yaşadığı sıkıntı da sürüyor.

Welinton ve Domagoj Vida, dünkü idmanda da yer almazken Fabrice N’Sakala ise bireysel çalışmalarını sürdürdü. Bu gelişmeler sebebiyle B Planı’nı hazırda bekleten teknik direktör Sergen Yalçın, Başakşehir maçında olduğu gibi Fenerbahçe derbisine de zorunluluk sebebiyle Necip Uysal-Montero ikilisini hazırlıyor. 

Beşiktaş kulübü teknik direktörü sergen yalçın dev maç öncesi hangi oyuncuları kullanabileceği üzerine düşünüp bunun üzerine farklı planladığını anlaşılıyor. Fakat sakat ve cezalılar sebebiyle teknik direktör sergen yalçının elini güçsüzleştiriyor gibi görünse de tecrübeli teknik direktör en iyi kadroyu çıkaracağa benziyor.

BAŞAKŞEHİR MÜCADELESİNDEKİ KADRODAN SADECE TEK DEĞİŞİKLİK

3 buyukler dev mac oncesi muhtemel 11 ler 3

Son duruma göre Kara Kartal’ın, Başakşehir mücadelesindeki kadrosundan tek değişiklikle Fenerbahçe karşısına çıkma ihtimali gün geçtikçe artıyor. Dorukhan’ın yerine Valentin Rosier’i görevlendirecek olan Sergen Yalçın’ın, bunun dışında; Utku, Montero, Vida, Rıdvan, Atiba, Josef, Ghezzal, Mensah, Larin, Aboubakar’lı kadroyu kullanabileceği kaydedildi. 

Medipol Başakşehir maçını 3-2 gibi net bir skorla kazanan siyah beyazlılar Fenerbahçe deplasmanında da aynı başarıyı yakalamak istiyor. Medipol Başakşehir’i Aboubakar, Atiba ve Larin’in golleriyle yıkan kara kartal Fenerbahçe kadrosunda da aynı isimlere yer vererek başarısını sürdürmek istiyor. Rakip Fenerbahçe ise oldukça formda görünmekle birlikte fiziksel ve mental anlamda eksiği bulunmadığı biliniyor.

Beşiktaşın rakibine karşı oldukça zor görünen bir mücadeleye girişeceği bekleniyor. Seyir zevki yüksek kaliteli bir maç futbolseverleri beklediği biliniyor.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

3buyukler ryan kent ingiltereye geri donmeye hazirlaniyor

Ryan Kent İngiltere’ye Geri Dönmeye Hazırlanıyor

Fenerbahçe, geleceğe umutlu bakıyor. Sarı lacivertli takım, son olarak, Süper Lig’de Hatayspor ile karşı karşıya …