EMRE HOCA GÖZÜNÜ GENÇLERE DİKTİ

emre hoca gozunu genclere dikti 3buyukler

Süper Lig kapsamında oynanan 34 hafta mücadelesinde sahasında ağırlamış olduğu Gaziantep futbol kulübünü 31 gibi net bir skorla mağlup etmeyi Başaran sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe Lider Beşiktaş’a yakından takip etmeye devam ediyor.

Erol Bulut’un ardından teknik direktörlük koltuğuna oturan genç isim Emre Belezoğlu 2021-2022 sezonun kadro planlamasına devam ediyor.

Gelecek sezon kapsamında kafasında oluşturduğu kadro için çalışmalarına hız kazandıran sarı-lacivertli ekibin teknik direktörü Emre Belözoğlu Süper Lig’de forma giyen 2 Yıldız futbolcu için çalışmalara başladığı öğrenildi. Genç teknik direktörü bu iki isim ile görüşme yaparak sözlü olarak anlaşma sağladığı öğrenildi.

BAŞARISIZ TRANSFERLER

İçerisinde bulunduğumuz sezona mutlak şampiyonluk hedefi ile Start vermiş olan sarı-lacivertliler Fenerbahçe hem yaz transfer periyodunda hem de kış transfer periyodunda toplam 22 futbolcuyu kadrosuna dahil etmişti.

Geçtiğimiz iki sezonda şampiyonluk hedefinden beklenmedik bir şekilde Uzakta Kalan sarı-lacivertli Ekip içerisinde bulunduğumuz sezon itibariyle şampiyonluk ipine ulaşmayı hedefliyor. Rotasyon ve çeşitliliğin bol olduğu bir kadro ile başlamış olan sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe buna rağmen istediği performansı ortaya koyamadı.

Erol Bulut’un görevine son verilmesinin ardından teknik direktörlük koltuğuna oturan henüz 40 yaşındaki isim Emre Belözoğlu sarı-lacivertli ekibin başında çıktığı 3 karşılaşmadan toplamda 7 puan elde ederek iyi sayılabilecek bir performans ortaya koydu.

İçerisinde bulunduğumuz sezonun sona ermesinin ardından kadroda büyük bir yapılanma planlanan sarı-lacivertli ekipte yolların ayrılacağı oyuncuların yanı sıra kadroya dahil olacak oyuncular da tek tek belli oluyor.

TAKIMDAN AYRILACAKLAR

Gelecek sezon için olabildiğince iddialı bir kadro kurma planı yapan Emre Belözoğlu takımda yer almayacak oyuncuları belirledi. Kaleci Harun Tekin, bekleneni veremeyen golcüsü Papiss Cisse, savunmada bir türlü dikiş tutturamayan ile lemos, yine hücumda beklenenden Çok Uzakta Kalan Frey ve Ademi, savunmada iyi bir performans ortaya koyamayan zanka ve Tisserand ile Zajc ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

emre hoca gozunu genclere dikti 3buyukler 2

Yanı sıra Süper Lig’de forma giyen 2 yetenekli isim Antalyaspor futbolcuları Gökdeniz Bayraktar Bünyamin Balcı kadroya dahil edilmesi planlanıyor. Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe Yurtdışından getireceği oyuncular ile kadrosunu güçlendirmeye devam ederken bir yandan da yerli oyuncu transferi ne ağırlık vermiş durumda. fraport TAV Antalyaspor’un iki genç ve yetenekli oyuncusu Gökdeniz Bayraktar ve Bünyamin Balcı’nın sarı-lacivertli kadroya dahil edilmesi istenildiği öğrenildi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …