Fatih Terim

Fatih Terim VAR Hakemine İsyan Etti

Posted by

Süper Lig’in 28’inci haftasında Galatasaray ekibi Gaziantep FK ile karşı karşıya geldi. Son dakikaya kadar üstünlüğü koruyan sarı kırmızılılar, son anda kalesinde golü gördü ve şampiyonluk sürecinin en ağır yarasını aldı. Maç sonrasında açıklama yapan Teknik Direktör Fatih Terim ise Cüneyt Çakır ile ilgili açıklamada bulundu.

Süper Lig’de 28’inci hafta heyecanı için Galatasaray ve Gaziantep FK ekipleri kozlarını paylaştı. Kıran kırana geçen mücadelede maçının son dakikasında sarı kırmızılılar beraberlik golü ile karşı karşıya kaldı. Oyun sonrası açıklama yapan Teknik Direktör Fatih Terim, 6 saniye kuralının en son kime uygulandığını merak ettiğini söyledi ve maçın VAR hakemi Cüneyt Çakır’ı eleştirdi.

Futbolun Dengesiyle Oynanıyor

Kendi evinde 90+15 dakikada yediği golle sahadan 1 puanla ayrılmak zorunda kalan Galatasaray, 3-3’lük beraberlikle isyan etti. Takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim de bu süreçte VAR hakemi olan Cüneyt Çakır’ı eleştirdi.

Söz konusu saniye kuralının en son kime uygulandığını bilmediğini söyleyen teknik adam, topun kaleci elinde olduğunu belirtti. Kenan’ın bu süreçte ona giderek tedirgin ettiğini ve kalecinin ise cezalandırıldığını ekledi. Bunu ise Cüneyt Bey’in içeride seyrettiğini ekledi.

Futbolun dengesiyle oynandığı zaman ise ipin ucunun kaçtığını ifade eden çalıştırıcı, iki haftadır karşılaştıkları durumu eleştirdi. Ve virüsü bedenlerde değil zihinlerde ve niyetlerde bulan bir buluşu beklediğinin altını çizdi.

Güncel Yazılar

 

 

Comments are closed.