Fenerbahçe

Fenerbahçe Beşiktaş Derbisine Hazırlanıyor

Posted by

Süper Lig’in 33’üncü haftasında yaşanacak Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisinin hazırlıklarına başlandı. Sarı lacivertliler büyük derbinin antrenmanlarına tempolu bir başlangıç yaptı. 

Süper Lig’de 33’üncü hafta mücadelesinde yaşanacak Beşiktaş ve Fenerbahçe ekipleri kozlarını paylaşacak. Mücadelenin hazırlıklarına başlayan sarı lacivertliler, oyundan galibiyetle ayrılmanın da planlarını yapıyor.

Can Bartu Tesisleri’nde antrenmanlarına başlayan Sarı Kanarya ekibi, son çıktığı Sivasspor maçının ardından galibiyete odaklandı.

Ligdeki 3’üncülük şansını kaybeden sarı lacivertliler, büyük derbi heyecanından elde edeceği 3 puanın da peşine düştü.

Can Bartu Tesisleri’nde yapılan idmanda, ayrıca rejenerasyon çalışması da yapıldı. Demir Grup Sivasspor mücadelesinde ilk 11 kadrosunda forma terleten oyuncular için yenileme çalışması yapılırken, diğer oyuncular da ısınma ve koordinasyona yöneldi.

Halil Umut Meler Yönetecek

Isınma ve koordinasyon hareketlerinin sonrasında pas çalışmaları ile idmana devam eden Sarı Kanarya, sonrasında dar alanda çift kale maç yaparak antrenmanını tamamladı.

Süper Lig’in 33’üncü haftasında yaşanacak Beşiktaş derbisi heyecanının hazırlıklarına yarın kaldığı yerden devam edileceği bilgisi paylaşıldı.

Mücadeleyi kimin yöneteceği de büyük merak konusu olurken, bugün Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın hakeminin kim olduğu da resmen açıklandı.

Süper Lig’in 33’üncü hafta mücadelesinde gerçekleşecek derbi mücadelesini hakem Halil Umut Meler yönetecek.

Güncel Yazılar

Comments are closed.