FENERBAHÇE GÖZÜNÜ ALMAN STOPERE DİKTİ

fenerbahce gozunu alman stoper 3buyukler

Süper Lig kapsamında yapmış olduğu mücadeleler sonrası inişli çıkışlı performansın ardından Emre Belözoğlu’nun teknik direktörlük koltuğuna oturtan sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’de yeni sezonun transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Sarı lacivertli ekibin kış transfer periyodunda sarı lacivertli renklere bağladığı dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil’in bir başka dünyaca ünlü futbolcuyu Fenerbahçe kadrosuna dahil etmek için aracı olduğu ve oyuncu ile telefonda konuşarak sarı lacivertli kafilede herkesin oyuncunun takıma dahil olmasını beklediğini söylediği öğrenildi.

MESUT ARACILIK EDİYOR

2021- 2020 sezonunun transfer çalışmalarına ağırlık veren genç teknik direktör Emre Belözoğlu Stoper mevkisine kesin olarak bir takviye yapmak istiyor. İçerisinde bulunduğumuz sezonun bitimi ardından dünya devi Bayern Münih ile sözleşmesi bitecek olan tecrübeli savunma oyuncusu Jerome Boateng için düğmeye basmaya hazırlanan Sarı lacivertliler, dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil’i aracı olarak kullanmayı planlıyor.

Mesut Özil’in Almanya Milli takımında beraber top koşturduğu tecrübesi defans oyuncusu Jerome Boateng’in Türkiye, Süper Lig ve Fenerbahçe ile alakalı sorduğu sorulara cevap verdiği ve tecrübeli futbolcuyu bilgilendirdiği öğrenildi.

Mesut Özil telefonda bilgi verdiği Jerome Boateng’e Mecera arasına gerek olmadığını Fenerbahçe’deki herkesin kendisini beklediğini, gelecek sezon iyi birtakım olacaklarını ve kendisinin de bu takımın parçası olmasını istediklerini belirtti.

İNGİLİZ EKİBİ DE İSTİYOR

fenerbahce gozunu alman stoper 3buyukler 2

Alman devi Bayern Münih ile 2020 – 2021 sezonunun sona ermesinin ardından sözleşmesi sona erecek olan tecrübeli stoper Jerome Boateng için İngiltere’den Tottenham Hotspur da talip oldu. Bu sebeple sarı lacivertli ekibin yetkilileri tecrübeli savunma oyuncusu ve Menajeri ile sık sık iletişim halinde kaldıkları öğrenildi.

Edinilen bir başka bilgiye göre Süper Lig’in sarı lacivertli ekibi Fenerbahçe’nin Alman futbolcu için yapmış olduğu yıllık garanti ücret ve yanında sunduğu bonuslar, İngiliz ekibi Tottenham Hotspur’un yapmış olduğu tekliften çok daha iyi olduğu belirtildi. Bunun yanı sıra bir başka göze çarpan nokta ise tecrübeli stoperin İngiliz ekibinde forma şansı bulma ihtimali belirsizken Sarı lacivertli ekipte sürekli ilk 11’de olması kaçınılmaz.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …