Fenerbahçe

Fenerbahçe Transfer Çalışmalarına Erken Başladı

Posted by

Fenerbahçe’de hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Lige ara verilmesinin ardından transfer çalışmalarına hızlı başlayan takımlardan biri olan Fenerbahçe, farklı oyuncularla ilgilenmeye başladı. Ersun Yanal ile yollarını ayıran sarı lacivertliler, teknik direktör arayışının yanında farklı mevkilere de takviye yapmayı planlıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle liglere verilen aranın ardından transfere yönelen takımlardan biri olan Fenerbahçe, gündemine genç bir oyuncuyu aldı. 3.Lig takımlarından biri olan Gölcükspor’un oyuncusu İsmail Yüksek, sarı lacivert tarafından yakın takibe alındı. Transfer listesindeki oyuncu için kulübüne ilk teklifin yapılacağı bildirildi.

Kulübe yakın kaynaklar tarafından alınan bilgiye göre Fenerbahçe, Gölcükspor’un gelecek vadeden oyuncusuna 500 bin liralık transfer teklifi yaptı. Bonservis teklifi yapan Fenerbahçe, oyuncunun takımından gelecek yanıtı beklemeye başladı. Yetenekli oyuncunun Fenerbahçe dışında da talipleri bulunuyor.

Gölcükspor, oyuncu için yüksek ücret istiyor,

Fenerbahçe ve birçok süper lig takımının talip olduğu İsmail Yüksek için kulübünün istediği bonservis miktarı merak ediliyor. Öğrenilen bilgilere göre Gölcükspor, oyuncusu için kapıyı 1 milyon liradan açıyor.

İsmail Yüksek, henüz 21 yaşında olan bir oyuncudur. 1999 yılında dünyaya gelen oyuncu, futbola başladığı Bursaspor’dan sonra çeşitli takımlarda forma giymiştir. Hem 8 hem de 10 numara pozisyonlarında başarılı performans sergileyen oyuncunun kulübüyle sözleşmesi devam ediyor. Son olarak 26 maçta forma giyen oyuncunun 8 golü bulunuyor.

Comments are closed.