Fenerbahçe’de Aradığını Bulamadı

Posted by

Fenerbahçe’de kiralık sözleşmesi bulunan ve sezon başında feshederek Al İttihad’a geri dönen Rodrigues’tn şok eden sözler. Sezon başında Fenerbahçe ile yollarını ayırarak AL İttihad’a geri dönen Garry Rodrigues, yeniden eski formuna kavuştu.

Yıldız futbolcu Fenerbahaçe ile kiralık sözleşmesini feshettikten sonra eski takımı olan Galatasaray ile adı anılmaya başlandı.

Deneyimli topçu Pazar günü takımı ile çıktığı karşılaşma da 1 gol attı ve 1 de penaltıya sebebiyet verdi. Rodrigues maç sonu yaptığı açıklamalarda hocasının kendisine olan güveninden bahsetti.

Sezon Başında Yollarını Ayırdılar

29 yaşındaki yıldız futbolcu 20 Ekim’de ailesi ile birlikte ülkeden ayrılarak Cidde’ye uçmuştu. Yıldız futbolcu ski takımı ile antrenmanlara ara vermeden katılmak istemişti.

Sağlık kontrolleri ve korona virüs (covid-19) testi sonrasında direkt takım ile idmanlara başlamıştı. Garry Rodrigues, Fenerbahçe’de bulunduğu süre boyunca toplamda 29 maça çıkmış ve 29 maçta 4 gol, 6 asist yapmıştı.

Sezon başında Fenerbahçe ile yollarını ayırarak AL İttihad’a geri dönen Garry Rodrigues, yeniden eski formuna kavuştu.

Fenerbahçe ayrılığı sonrasında adı kısa süre için Galatasaray ile anılan Garry Rodrigues Pazar günü çıktığı Al Wahda karşılaşmasında 1 gol atarken 1 de penaltıya sebebiyet verdi.

Ayrılık sonrasında Rodrigues; “Al Ittihad’ın yeni bir teknik direktörü var ve beni de oynamam için davet etti. Takıma geri dönmekten heyecanlıyım.

Ayrıca orda Prijovic’i tekrar bulacağım, o da takıma döndü” sözlerini kullandı.

Yıldız futbolcu Galatasaray sonrasında Türkiye’de başka bir büyük takımda daha oynamaktan utlu olduğunu belirtirken, “Büyük bir Türk takımında daha oynamak benim için iyi bir deneyimdi.

Fenerbahçe’de hedeflerimize ulaşamadık, kupalar kazanmamız gerekiyordu ama yine de bu takımda bulunduğum için mutluyum. Fenerbahçe bu sene çok iyi bir takım” dedi.

Fenerbahçe Hakkında Flaş Açıklamalar

Garry Rodrigues Fenerbahçe ayrılığı sonrasında Al İttihad takımının teknik direktörünün kendisine güvendiğini ifade ederken, açıklamalarında “Performansımdan ve sonuçtan, takımımdan çok memnunum.

Sıralamada üstlere çıktık, bundan dolayı tüm takımı kutluyorum. Bu çıkışı sürdürmek istiyoruz. Şu anda performans yükselişimi takım içerisindeki kaliteli ayaklara ve teknik direktörüme borçluyum.

Hocamın yüksek güvenine sahibim ve bu güvenden dolayı mutluyum. Yüksek seviyede oynamaya devam edeceğim.” Açıklamalarını yaptı.

Comments are closed.