Fenerbahçe’de Maç Öncesi Eksikler Dikkat Çekti

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinde koronavirüs salgını arasının ardından maç hazırlıkları devam ediyor. 3 ay verilen zorunlu aranın sonrasında ise Süper Lig bugün itibariyle başlamış olacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık 3 ay boyunca antrenman yapamayan ve maça çıkamayan spor kulüpleri bir süredir yoğun bir tempo ile çalışıyordu. Türkiye Futbol Federasyon tarafından açıklanan 12 Haziran başlangıç tarihinin ardından açığı kapatmak isteyen sporcular, yeşil sahalardan uzak kalınan dönemin acısını çıkartırcasına çalışmalarını gerçekleştirdiler.

Uzun bir süredir beklenen tarih ise geldi ve bugün itibariyle Süper Lig mücadeleleri resmen başlıyor. Bir yandan yeni sezon hazırlıklarını sürdüren, bir yandan teknik direktör arayışında bulunan Fenerbahçe ekibinde ise maçlarda eksiklikler olacağı öğrenildi.

Hasan Ali Kaldırım’ın Galatasaray Transferi Gündemde

Sarı lacivertli takımın Hes Kablo Kayserispor ekibi ile olacak mücadelesinde sarı kart cezası nedeniyle forma giyemeyecek isimler arasında Hasan Ali Kaldırım yer alıyor. Öte yandan sakatlığı hala devam eden Max Kruse da maçta yer alamayacaklar isimlerden biri olacak. Hasan Ali Kaldırım ile Galatasaray ekibinin sözleşmesi ise son zamanlarda sıkça konuşulan meselelerden biri haline geldi.

Kayserispor maçı öncesinde Mauricio İsla ile de Fenerbahçe ekibinde yollar resmen ayrıldı. Sporcunun hangi takımla anlaşacağı ise merak konusu oldu.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …