Fernando Muslera Antrenmanda Göründü

Posted by

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray ligin kalan süreci için hazırlıklarını tempolu bir antrenman süreci ile devam ettirdi. Sarı kırmızılı takımın idmanında ise Fernando Muslera sürprizi yaşandı.

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 27’inci hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor maçında sakatlık geçiren file bekçisi, idmanda göründü. Galatasaray camiasını son derece mutlu eden bu gelişme, takımın da moraline etki etti.

Süper Lig’in 30’uncu hafta mücadelesi için hazırlıklarını sürdüren Galatasaray ekibi, tempolu bir idman geçirdiler.

27’inci hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor maçında ise ciddi bir sakatlık geçiren Fernando Muslera antrenmanda yer aldı.

Rize maçının ardından ilk kez sahalarda görünen yıldız file bekçisinin durumunun iyi olduğu gözlemlendi. Maçta sakatlanarak sağ bacağında iki kırık tespit edilen sporcu, ameliyatın ardından ise bir süre dinlendi.

Trabzon Hazırlıkları Devam Edecek

En az 6 ay sahalardan uzak kalacağı tahmin edilen başarılı eldvenin, 3 hafta sonra Florya’da görülmesi ise sürpriz etkisi yarattı.

Öte yandan Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Trabzonspor maçının hazırlıklarını yapan sarı kırmızılılar ise sıkı bir idman yaptılar. Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda çalışan cimbom, antrenmana ise dinamik ısınma ile başladı. Sonrasında da gruplara ayrılarak dar alanda pas oyunu oynadılar. Taktik çalışması da yapan aslanlar, bordo mavililere karşı galibiyet parolası ile oynamak için çalışmalarını ise sürdürecek.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.