Galatasaray Direktörü Terim’den Flaş Karar

Posted by

Galatasaray son dakika spor haberinde Fatih Terim’in aldığı flaş karar var. Forma adaletine çok önem verdiğini gösteren Direktör Terim’den bomba gibi bir haber geldi. Süper Lig takımlarından biri olan Galatasaray’ın Teknik Direktörü Fatih Terim, Patrick Van Aanholt ile ilgili önemli bir karar aldı.

Patrick Van Aanholt sol bek pozisyonunda oynayan bir futbolcudur. Patrick John Miguel Van Aanholt, Hollandalı bir milli futbolcudur. Süper Lig takımı Galatasaray’da forma giyen Patrick Van Aanholt, önceden Hollanda milli futbol takımında oynuyordu.

Sarı Kırmızılılar yönetimi ve tecrübeli çalıştırıcı Terim bir kararda anlaştı. Son zamanlarda performansı ile dikkat çeken ve olumsuz olan bu performansı ile ilgili kötü bir görüntü çizen sol bek futbolcusunu Fatih Terim kulübeye çekerek, konuşacak.

Hollandalı sol bek oyuncusunu kulübeye çekerek konuşacak olan Terim, futbolcuya bu kötü gidişattan bahsedecek ve bu konu hakkında konuşacaklar. Çaykur Rizespor maçında son anda oyuna girerek olumlu bir görüntü elde eden performansı ile Ömer Bayram, sınıfını geçmiş ve formayı alacak gibi görünüyor.

Patrick Van Aanholt Uyarı Alıyor

Galatasaray’da sınıfını geçen ve Fatih Terim’in de gözüne giren Ömer Bayram formayı alacak. Süper Lig takımlarından biri olan Galatasaray’da forma giyen Türk futbolcu, 27 Temmuz 1991 tarihinde doğan ve 1,75 boyunda olan genç bir futbolcudur.

Türkiye Milli Futbol Takımı oyuncusu iken sonradan Galatasaray’da futbolcu olan Bayram, Breda Hollanda doğumludur. 30 yaşında olan genç oyuncu Ömer Bayram Fatih Terim’in gözüne girdi ve direktör tarafından ödüllendirilecek. Patrick Van Aanholt’un ise Terim tarafından uyarı alması ve kulübeye çekilip azarlanması ile gündem oldu.

Sarı Kırmızılılar yönetimi bu konuda Van Aanholt’u uyarma ve oyuncuya toparlan mesajı vermenin iyi olacağına karar verdi. Fatih Terim, Hollandalı sol bek oyuncusu Aanholt’a uyarıda bulunacak ve Ömer Bayram’ı da ödüllendirecek.

Bu şekilde takımı toparlamayı ve oyunculara bir ders vermeyi, futbolcuların ilerlemelerini sağlamayı düşünen Fatih Terim’den flaş kararlar arka arkaya gelmeye başladı. Galatasaray Çaykur Rizespor deplasmanında ikinci yarıda Hollandalı sol bek futbolcusunun yerine geçen Ömer Bayram’ın güzel bir performans gösterdiğine şahit olmuştuk.

 Galatasaray Son Dakika Haberleri

Galatasaray’da Ömer Bayram’ın gol pasını verdiği zamanki etkili performansına şahitlik yapmış, bu olumlu görüntüden etkilenmiştik. Ömer Bayram, Tuzlaspor ile oynadığı maçta sahaya kaptan olarak çıkmıştı.

Serbest vuruştan anlamlı bir gole imza atan oyuncu Ömer Bayram’ın sahaya çıkışı da gayet başarılıydı. Uyarı alan Van Aanholt ise 1,76 metre boyunda olan genç bir oyuncudur. Patrick John Miguel Van Aanholt Hollandalı milli bir futbolcudur ve sol bek pozisyonunda oynamıştır.

Cimbom’da uyarı alan ve Terim’in kulübeye çektiği Patrick Van Aanholt ise 29 Ağustos 1990 doğumludur ve 31 yaşında genç bir futbolcudur.

İlk maçına St. Johnstone maçıyla Cimbom formasıyla çıkmıştır. İlk golünü de Randers’e karşı atan Cimbomlu oyuncu Van Aanholt, Terim’den aldığı uyarı sonrasında performansını iyileştirmeye çalışmış, başarılı olmak ve Terim’in gözüne girmek için elinden geleni yapmak için uğraşmıştır.

Comments are closed.