Galatasaray

Galatasaray Göztepe Maçının Hazırlıklarını Tamamladı

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray ekibi, ligin 33’üncü hafta oyunu için hazırlıklarını tamamladı. İzmir ekibi ile kozlarını paylaşacak olan cimbom, kendi sahasında Göztepe’yi konuk etmeye hazır hale geldi.

Süper Lig’in 33’üncü haftası için Galatasaray ekibi, Göztepe Spor Kulübü ekibini kendi evinde konuk edecek. İzmir temsilcisini kendi sahasında konuk edecek aslanlar, çalışmalarını ise tamamlamış oldu.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim gözetiminde çalışan sarı kırmızılılar, antrenmanlarını ise yoğun bir tempo ile gerçekleştirdi.

Sarı Kırmızılılar Kampa Girdi

Sarı kırmızılı kulübün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleşen idmanda, Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda başladı. Sonrasında antrenmanın devamında gruplara ayrılan Galatasaray ekibi, dar alanda pas oyunu ile de antrenmanını sürdürdü.

Antrenmanın ana bölümünde Teknik Direktör Fatih Terim, özellikle taktik çalışmalarına ağırlık verdi. Yenilenme koşusu ve soğuma hareketleri ile de idman tamamlanmış oldu.

Yarın kendi sahasında İzmir temsilcisini konuk edecek olan sarı kırmızılılar, şimdi ise maça kalan saatleri sayıyor. Göztepe Spor Kulübü ile 33’üncü hafta mücadele hazırlıklarını devam ettiren sarı kırmızılılar, oyun öncesinde ise Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampa girdi.

Cimbom, uzun sürenin ardından bu maçla galibiyeti hedef edinerek, 3 puanı hanesine yazdırmak istiyor.

Güncel Yazılar

Comments are closed.