Pedro Gonçalves

Galatasaray Michael Seri Yerine Alternatif İsmini Sonunda Buldu

Posted by

Yeni sezona hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, Galatasaray yönetiminde kiralık sporcuların ne olacağına ilişkin net bir bilgi hala yok. Koronavirüs salgını sebebiyle bu dönemde yaşanan ekonomik kriz spor kulüplerinde de sıkıntıya yol açıyor. Sarı kırmızılı yönetim ise bu süreçte daha çok alt yapı oyuncularına yönelmeyi tercih ediyor.

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Galatasaray yönetimi, devre arasında ve sezon başında kiralık olarak gönderdiği oyuncuları ne yapacağına ise henüz karar veremedi. Sarı kırmızılı takımda Lemina, Seri ve Onyekuru ile aslında yola devam edilmek isteniyor. Fakat oyuncuların hem fiyatları hem de içerisinde bulunulan durum cimbomu korkutmaya yetiyor.

Yıldız oyuncuların yerine alternatif isimler için ise yoğun bir çalışma yapılıyordu. Yapılan kapsamlı çalışmalar sonucunda ise Seri yerine gelebilecek biri bulundu.

Michael Seri ile yollarını sezon başında ayrılması muhtemel durum için, sarı kırmızılı takım için Pedro Gonçalves gündeme geldi.

31 Maçta 6 Gol 8 Asiste İmza Attı

Edinilen bilgilere göre Portekiz ekibi olan Famalicao’da forma giyen 21 yaşındaki sporcu, oluşturulan scout ekibi tarafından Fatim Terim’e söylendi. Bu süreçte teknik adamın da transfere olumlu baktığı öğrenildi.

Başarılı sporcu, sezon sürecinde toplamda 31 maçta forma terletmiş, 6 kez topu ağlara göndermiş ve 8 kez de asiste imza atmıştı.

Öte yandan Famalicao ekibine sezon başında transfer olan genç oyuncunun, sözleşmesi ise 2024 yılına kadar devam ediyor.

Comments are closed.