Galatasaray Yıldızı Club Brugge Yolcusu Olabilir

Galatasaray Spor Kulübü’nde oynayan Ryan Donk, Teknik Direktör Fatih Terim’in en önemli oyuncularından biri olması ile biliniyor.  Başarılı oyuncu için Belçika basını da çarpıcı bir analiz gerçekleştirdi.

Belçika basınında yer alan habere göre, Club Brugge için öneri olan 5 isim ön plana çıktı. Başarılı oyuncuların arasında ise Galatasaray ekibinin futbolcusu Ryan Donk için önemli bir yer ayrıldı.

Yapılan analizde, Donk için övgü dolu sözlere yer verilirken, Club Brugge Teknik Direktörü Philippe Clement’in de başarılı oyuncuya hayran olduğu bilgisi edinildi.

Yeni sezon için transfer hareketliliğinin başladığı günlerde, Galatasaray ekibinin başarılı orta saha oyuncusu Ryan Donk için Club Brugge’nin harekete geçtiği öğrenildi. Kulüp, genç yeteneklere odaklanmasının yanı sıra, deneyimli isimleri de kadrosunda görmek istediği için hazırladığı listede Emmanuel Denniz, Krepi Diatta ve Clinton Mata gibi önemli isimler de yer alıyor.

Sözleşmenin Bitmesine Az Kaldı

Öte yandan Ryan Donk’a da takımın teknik adamının hayran olduğu öğrenilirken, oyuncunun da takımın istediği isimler arasında yer aldığı biliniyor.

Sezon içerisinde toplamda 32 maçta oynayan ve 3 kez gole 1 kez de asiste imza atan sporcu, 2244 dakika da sahada kalması ile biliniyor. Yakında sözleşmesi de sona erecek olan Donk için de Brugge yollarının gözüktüğü tahmin ediliyor.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …