Yusuf Günay

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Da Test Sonucunu Açıkladı

Posted by

Çin’de başlayarak küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de olumsuz etkilerini göstermeye devam ediyor. Spor kulüplerinde yabancı oyuncular ile olan sık temas ise, pek çok idari çalışanı, sporcuyu ve sağlık ekibini bu virüs ile karşı karşıya getirdi.

Türkiye’de Fenerbahçe Beko ekibinin birkaç oyuncusu ve idari çalışanı ile başlayan süreç, sonrasında Galatasaray Spor Kulübü ile de devam etti. Kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Yönetim Kurulu üyelerinden Mahmut Recevik ’in sonrasında, kulübün Başkanı Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’a da test yapılmıştı.

Kulüpte Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ve Mahmut Recevik’in testleri ise pozitif çıkarken, Mustafa Cengiz’in testinin negatif olduğu açıklanmıştı. Sarı kırmızılı kulüpten dün de bir haber geldi.

Kulübün Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Yusuf Günay da yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını bildirdi.

Kulüpteki 4. İsim Oldu

Sosyal medya paylaşım sitesi olan Twitter üzerinden açıklama yapan Yusuf Günay, Kovid-19 testinin ne yazık ki pozitif çıktığını ve genel durumunun da iyi olduğunu ifade ederek, tedavisine devam edildiğini ekledi. İyi dileklerini ileten tüm dostlarına da teşekkürlerini ileten Günay, bu haberle sarı kırmızılı kulübün koronavirüse yakalanan dördüncü ismi olmuş oldu.

Comments are closed.