Abdurrahim Albayrak

Koronavirüs Galatasaray’ın Yönetim Kadrosunu Derinden Sarstı

Posted by

Küresel salgın halini alan yeni tip koronavirüs, spor dünyasının bazı isimlerini de olumsuz etkiledi. Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak yaptırmış olduğu koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Edinilen bilgilere göre, eşi Şükran Albayrak’ın da testi pozitif.

Küresel salgın haline gelen ve Covid-19 salgını, Galatasaray Spor Kulübü ekibine de yansıdı. Sarı kırmızılı kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Birkaç belirti ile test yaptıran Abdurrahim Albayrak’ın ilk testinin negatif çıktığı bildirilmiş, bu durum herkesi rahatlatmıştı. Fakat yapılan ikinci test ile, hem kendinin hem de eşinin koronavirüse yakalandığı belirlendi.

Beşiktaş Derbisindeki Yakınlık İki Takımı Da Korkuttu

Karantina altına alınan çift, tedavi sürecine başlarken. Yakın süreçte oynanan Süper Lig müsabakasında Beşiktaş maçı için statta olan ikinci başkan, siyah beyazlı yöneticiler ve sarı kırmızılı ekipte de yakın temasta bulunduğu için iki takım için de endişe yaratmaya yetti.

Süper Lig’de derbi mücadelesi için Beşiktaş ile karşı karşıya gelen Galatasaray ekibi, bu müsabakada başkanla oldukça yakın temasta bulunmuştu. Öte yandan, hem sarı kırmızılı yöneticiler hem de siyah beyazlı yöneticiler de maç sırasında son derece yakınlaşmıştı.

Comments are closed.