Galatasaray’da Flaş Gelişme

Posted by

Galatasaray’da önemli gelişmeler arka arkaya yaşanıyor. Sarı Kırmızılılar takımında Felipe Melo için flaş gelişmeler yaşanıyor. Taraftarlarca oldukça sevilen ve beğenilen bir futbolcu olan Felipe Melo geri dönüyor.

Roberta Nagel ile mutlu bir evliliği ve 4 çocuğu olan 38 yaşındaki futbolcu Melo’nun dönüşü muhteşem oluyor. Felipe Melo de Carvalho ön libero pozisyonunda oynayan Brezilyalı deneyimli bir futbolcudur. Serie A takımlarından Palmeiras’da forma giyen oyuncu Melo’nun dönüşü flaş haber oldu.

Sarı Kırmızılılar içinde taraftarların gönlünde taht kurmuş olan Melo’nun geri dönüşü bu aralar gündemde. Fatih Terim Brezilyalı futbolcuyu ekibe dâhil etmek istiyor. Futbolu bıraktıktan sonra yanıma gel diye Fatih Terim’in Melo’ya söylediği belirtiliyor.

Felipe Melo için geri dönüş kapısının açık olduğunu Cimbom Galatasaray zaten belirtmişti. Brezilyalı 38 yaşındaki futbolcunun bu yoğun ilgi ile karşılaşması futbol dünyasında birçok basın kuruluşunda haber yapıldı. Taraftarların desteği her zaman Felipe Melo’nun yanında.

Felipe Melo Gelişmesi

Galatasaray ile yollarını 6 yıl önce ayırmış olan futbolcunun bu tepkilere ne cevap vereceği oldukça merak edilir oldu. Yardımcı antrenör olarak Brezilyalı futbolcuyu görmek isteyen Fatih Terim oyuncuyu futbolcu olarak görmek istemediğini daha üst pozisyonda istediğini açıkça belirtti.

Felipe Melo hiçbir zaman kulüp ile bağını koparmadı ve takımla ilişkisini her zaman çok iyi tuttu. Sarı Kırmızılılar ile her daim dostluğu ve desteği ile bilinen Melo bakalım ne tür bir yol izleyecek, futbol dünyası merakla bekliyor.

Galatasaray’ın İmparator lakaplı Teknik Direktörü Fatih Terim, Felipe Melo ile ilgili röportajında bunları belirtmişti. Terim, bir telefon uzaklığımızda, gel dememizi bekliyor, hemen uçağa binip takıma katılabilir diye hitap ettiği Melo ile ilgili bu konuları vurgulamıştı. Terim, bu aralar Cimbom takımını gençleştirmek ile uğraşıyor.

Galatasaray ile her daim iletişim halinde olan ve desteğini hiç esirgemeyen Melo ile ilgili gelişmeler taraftarların en merak ettiği konular arasında yer alıyor.

Galatasaray Spor Haberleri

Cimbom, takıma gelmesini istediği oyuncular ve gençleştirme politikası ile uğraşıyor. Melo Palmeiras sözleşmesini yapmıştı ve bu antlaşmanın 31 Aralık 2021 tarihinde sona ereceği de belirtildi.

Taraftarın gönlünde taht kuran Melo ile ilgili geri dönüş yapıp yapmayacağı konusu bakalım nasıl ilerleyecek, ne gibi sonuçlar yaşanacak, futbol dünyasının gözü bu olayda, taraftarların takibinde yer aldı.

Comments are closed.