KADIKÖY MAĞLUBİYETLERİ BULUT’UN SONUNU HAZIRLADI

kadikoy maglubiyetleri terimin sonunu getirdi 3buyukler

Fenerbahçe teknik direktörlük koltuğuna karşılıklı olarak yollarını ayıran erol bulut takımdan ayrıldıktan sonra takım içerisinde kaldı sürelerde tüm gizli defterler açığa çıktı.

Erol Bulut’un ayrılmasının nedenleri olarak Kadıköy mi galibiyetleri öğrencileri İle arasındaki iletişimsizlik ve daha bir sonuçları Olarak düşünürken bunlar daha da detaylandı.

BULUT İLE BERABER KADIKÖY LANETİ

Fenerbahçe ekibi sezon başında takıma dahil edilen teknik direktör Erol Bulut ile beraber deplasmanda ne kadar başarılı olsa da iç sahada, Kadıköy’de bu kadar başarısız oldu. Kadıköy lanet olarak anılan bir duruma gelen Fenerbahçe ekibi evlerinde oynadıkları maçı bir türlü kazanamıyordu.

Derbilerde de hiçbir şekilde ne deplasmanda ne de iç sahada kazanamayan Fenerbahçe ekibi aslında Erol Bulut ile yollarını çoktan ayıracaktı.

Erol bulut Fenerbahçe’nin başına sezon başında gelmişti ve Fenerbahçe ekibi ile beraber toplam 34 maça çıktı 34 maçta 21 galibiyet beş beraberlik ve sekiz mağlubiyet sonuçlarını alarak sahadan ayrıldı.

Kadıköy’de oynanan maçlarda ise altı galibiyet ve iki beraberlik altı Erol Bulut yönetimindeki Fenerbahçe sekiz ayı da geçen bir teknik direktörlük süreci yaşayan Erol Bulut sezonun belli bir kısmında takım içerisinde sorunlarla baş etmeye başladı.

Deplasman başarısı ne kadar başarılı olsa da Kadıköy’de alınan mağlûbiyetler Erol Bulut’un başarılı performansını kapattım. Fenerbahçe tarihinin en kötü iç saha performansını geçirdi bu sezon. Fakat aynı zamanda da en iyi diş saha performansını da gerçekleştirdi.

Erol Bulut’un hem Kadıköy başarısızlığı hem de ilk 11 sıkıntısının yanında bir de öğrenciler ile olan iletişim sıkıntısı da son dönemlerde açığa çıkmıştır.

Öğrencilerin oldukça mesafeli bir şekilde Yaklaşan Erol Bulut ‘un veda mesajının ardından hiçbir oyuncusu onun veda mesajını yayınlamadı ona saygılarını sunmadı fakat bunun yanında hemen tüm oyuncular sosyal medya hesaplarından Erol Bulut’u takipten çıkardı.

TRABZONSPOR MAÇI SÜRECE UZATTI

Erol Bulut’un aslında uzun bir süredir takımdan ayrılacağım dedikodular arasındaydı. Hatta Erol Bulut ‘un kendisi iki kere istifa etmeye karar vermiş fakat vazgeçmiş. Erol bulut oldukça kontrollü bir futbol anlayışı ile sahaya çıkıyordu.

kadikoy maglubiyetleri terimin sonunu getirdi 3buyukler 2

Fakat bu ne Fenerbahçeli oyuncuları ne de Fenerbahçe yönetimini tatmin edemedi. Oyuncuları ile iletişim sıkıntısı yaşayan onlarla oldukça soğuk ve uzak mesafeli bir ilişki yürüten Erol Bulut bir süre sonra öğrencileri tarafından oldukça eleştiriye tutulduğunu ve artık bu sorunların bir de dile getirildiğini söyleyebiliriz.

Erol Bulut saha içinde de saha dışında da bir türlü kendisine ait bir otorite sağlayamadım. Bu zaten sürekli yapılan toplantılarda ve öğrencilerinin hocalarına karşı yaptığı saygısızlıktan belli oluyordu.

Fenerbahçe Yönetiminin başkanı Ali Koç ise teknik direktör Erol buluta karşı güvenini bir süredir zaten kaybetmişti. Fakat Trabzonspor derbisi kazanmasının ardından Erol Bulut’un istifası biraz daha rafa kaldırıldı. Fenerbahçe’nin oynadığı son üç maçın kadrosunu erol bulut değil Emre Belezoğlu yaptı.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …