Kasımpaşa’nın Kalecisi Fatih Öztürk Galatasaray İle Anlaştı

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda iddialı bir takım kurmak isteyen Galatasaray ise, eksiklerini kapatmaya çabalıyor.

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Galatasaray Spor Kulübü, Muslera’nın yokluğunda file bekçisi arayışını sürdürüyordu. Sarı kırmızılı takımın Fatih Öztürk ile 2 senelik anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Sakatlığı nedeniyle bir süre forma giyemeyecek olan Fernando Muslera yerine kaleye iyi bir isim arayışına düşen sarı kırmızılılarda, edinilen bilgilere göre Fatih Öztürk ile 2 senelik anlaşmaya imza atıldı.

Kasımpaşa Spor Kulübü ile sözleşmesini fesheden başarılı eldiven, yeni sezonda cimbomun kalesini korumak için söz verdi.

Lacivert beyazlı kulüple görüşen ve ayrılmak istediğini belirten oyuncuya izin verilerek sözleşmesinin feshedildiği öğrenildi.

Resmi İmza Töreni Önümüzdeki Günlerde Olacak

Turgay Ciner’in ve Kasımpaşa Spor Kulübü  yönetiminin de, oyuncunun sarı kırmızılı takıma transferi olma durumunda bonservisini bedelsiz bir şekilde Fatih Öztürk’e vereceği ifade edilmişti.

Yaşanan gelişmenin ardından, başarılı eldivenin, Galatasaray ile görüşerek anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Anlaşmanın sonrasında sağlık kontrolünden geçen sporcunun, resmi olarak imzayı da önümüzdeki günlerde atacağı tahmin ediliyor.

Öte yandan İstanbul temsilcisi kulübün de, sözleşmenin karşılıklı feshini Türkiye Futbol Federasyonu’na bildirdiği bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …