Luyindima-Marcao Transferinde Yeni Gelişmeler

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına devam edilirken, spor kulüplerinde ayrılık sinyalleri veren isimler de gündeme geliyor. Yeni sezona sıkı hazırlanan Galatasaray ekibinde de Luyindima-Marcao için yeni gelişmeler yaşanıyor.

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklar Galatasaray Spor Kulübü’nde de devam ediyor. Son zamanlarda Premier Lig ekiplerinin transfer gündeminde yer alan Luyindima-Marcao için ise yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Sporcunun durumuna ilişkin Teknik Direktör Fatih Terim’den onay gelirken, 20 milyon Euro civarında bir teklif gelmesi durumunda ise oyuncunun transfer edileceği belirtildi.

Süper Lig’in açılış maçında 12 Eylül günü Gaziantep FK ile kozlarını paylaşacak olan sarı kırmızılı kulübün, Marcao için de stoper mevki tercih edeceği düşünülüyor. Tandemde yer alacağı tahmin edilen sporcunun transferine ilişkin gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor.

20 Milyon Euro Civarı Teklif Kabul Edilebilir

Premier Lig ekiplerinin takip etmekte olduğu başarılı sporcu için Fatih Terim’den devam etmesi yönünde onay gelirken, teklifin miktarı ise kararın değişmesinde etkili olabilir.

Brezilyalı oyuncu için teklif alımları devam ederken, 20 milyon Euro civarı teklif gelmesi durumunda da sporcunun satışı gerçekleşebilir.

Ligin başlamasına az bir zaman kala, savunma ikilisini bozmak istemeyen Galatasaray, orta saha takviyelerinde ise ciddi bir boşluk yaşıyor.

Takımın hocası Terim ise, bu anlamda yönetimden somut hamle bekliyor.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …