MESUT TRANSFER ELÇİSİ OLACAK

Posted by

Süper Lig’de şampiyonluğa kenetlenen Süper Lig’in sarı lacivertli kadrosu Fenerbahçe’de sürpriz bir büyüme yaşandı.

Sarı-lacivertlilerin star futbolcusu Mesut Özil aktarma için devreye girdi. 32 yaşındaki oyuncu, Alman Milli Takımı’ndan arkadaşıyla bir müzakere gerçekleştirmiş oldu ve sürem sonucunda bitecek olan sözleşmesinin arkasından Fenerbahçe’ye gelmesi yönünde çağrıda bulundu.

Şampiyonluk ipini göğüsleyip Devler Ligi’ne doğrudan katılım sağlamayı amaçlayan Kanarya’da kadro mühendisliği bu gaye doğrultusunda yapılacak.

Sezonun sona ermesiyle beraber listesindeki adlar için somut hamleler meydana getirecek olan sarı-lacivertlilerde flaş bir büyüme yaşandı. Süper Lig’in sarı lacivertli kadrosu

MESUT YILDIZ İLE KONUŞTU

Süper Lig’in sarı lacivertli kadrosu Fenerbahçe’nin star futbolcusu Mesut Özil’den gündem yaratacak bir aktarma hamlesi geldi. 32 yaşındaki oyuncu, Alman Milli Takımı’ndan arkadaşını sarı-lacivertli takıma çağırdı.

Kariyerinde Real Madrid ve Arsenal benzer biçimde takımların formasını giyen ve Alman Milli Takımı’yla başarılar kazanan 32 yaşındaki futbolcunun geniş bir futbolcu çevresi bulunuyor.

Sarı-lacivertli takıma ısınmaya başlamış olan Mesut Özil şimdi de aktarma için kolları sıvadı. 32 yaşındaki oyuncu, Bayern Münih’in yıldızıyla Fenerbahçe’ye gelmesi için müzakere yaptı.

Jerome Boateng’in futbolunun son döneminde Premier Lig’de oynamayı düşündüğü sadece yakın dostu olan Mesut’un ısrarları ondan sonra sürpriz bir Fenerbahçe transferi gerçekleşebileceği iddia edildi.

BOATENG’İ TAKIMA ÇAĞIRDI

Alman basını, Mesut Özil’in Bayern Münih’le sözleşmesi sürem sonucunda bitecek olan Jerome Boateng’i Süper Lig’in sarı lacivertli kadrosu Fenerbahçe’ye çayır ettiğini ileri sürdü.

Yıldız oyuncunun, minik yaştan itibaren ulusal takımlarda birlikte oynadığı 32 yaşındaki stoperle bir müzakere yapmış olduğu ve kendisiyle tekrar beraber olmak istediğini, Fenerbahçe’nin de kendisine ihtiyacı bulunduğunu dile getirmiş olduğu anlatım edildi.

Süper Lig’de şampiyonluğa kenetlenen Fenerbahçe’de sürpriz bir büyüme yaşandı. Sarı-lacivertlilerin star futbolcusu Mesut Özil aktarma için devreye girdi.

32 yaşındaki oyuncu, Alman Milli Takımı’ndan arkadaşıyla bir müzakere gerçekleştirmiş oldu ve sürem sonucunda bitecek olan sözleşmesinin arkasından Süper Lig’in sarı lacivertli kadrosu Fenerbahçe’ye gelmesi yönünde çağrıda bulundu.

Jerome Boateng’in futbolunun son döneminde Premier Lig’de oynamayı düşündüğü sadece yakın dostu olan Mesut’un ısrarları ondan sonra sürpriz bir Fenerbahçe transferi gerçekleşebileceği iddia edildi.

Comments are closed.