OZAN’A ADADAN TALİPLER VAR

Posted by

2022 FIFA Dünya Kupası elemelerinde harika bir performans ortaya koyan millilerimiz içerisinde özellikle dikkat çeken Ozan Tufan dünya çapında kulüplerin ilgisini çekmeye başladı.

Avrupa elemeleri kapsamında henüz 2 karşılaşmasına çıkmış olan milli takımımız da özellikle Geçtiğimiz günlerde oynanan Norveç karşılaşmasında göstermiş olduğu performans ve atmış olduğu gollerle Dikkatleri üzerinde toplamaya başlayan Ozan Tufan İÇİN dünyanın en Prestij ile Ligi olan Premier Lig’den iki talip çıktığı öğrenildi.

İNGİLİZ MEDYASI YAZMIŞTI

İçerisinde bulunduğumuz sezonun başından itibaren birçok Premier.Lig kulübünün yakın takibinde olan Ozan Tufan milli karşılaşmalarda göstermiş olduğu harika performans ile değerine değer kattı.

Medyada yer alan bazı haberlere göre Ozan Tufan’ın 2 kez rakip fileleri havalandırdı ve Türkiye’nin 3 farklı kazanmış olduğu Norveç mücadelesinin ardından 2010 yerli 2 Kulübü’nün Ozan Tufanı gizlediği ve performans hakkında notlar aldığı öğrenildi.

Premier Lig ekiplerinden Crystal Palace ve Leicester City’nin Milli oyuncu Ozan Tufan’ı uzun bir süredir takibe aldığı ve sık sık oynadığı karşılaşmaları izlediği belirtilirken Çağlar Söyüncü’nün de formasını giymiş olduğu Leicester City’nin Ozan Tufan kadrosuna dahil etmek için kesenin ağzını açabileceği öğrenildi.

İngiliz medyasında yer alan haberde ise Çağlar Söyüncü’nün Ozan Tufan ile yakın bir zaman içerisinde Leicester City’de beraber futbol oynayabileceği söylendi.

OZAN’IN GÖNLÜNDE İNGİLTERE VAR

Sarı lacivertli Fenerbahçe forması giyen milli takımda harika bir performans ortaya koyan yetenekli oyuncu olan Tufan Letonya karşılaşması öncesinde düzenlenen basın toplantısı kapsamında yapmış olduğu açıklamada önünde Avrupa Şampiyonası olduğunu her futbolcu gibi kendisinin de Avrupa’da ter dökmek istediğini ve kendisine en çok Premier Lig’e yakın hissettiğini belirtirken en yakın sürede Premier Lig’de forma giymeyi Umduğunu belirtmişti.

Yetenekli oyuncu Ozan Tufan Avrupa şampiyonası eleme mücadelelerinde göstermiş olduğu iyi performans ile değerine değer katarken oyuncunun olası bir transferinde elde edilecek bonservis bedeli ile sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin kasası dolup taşabilir.

2022 FIFA Dünya Kupası elemelerinde harika bir performans ortaya koyan millilerimiz içerisinde özellikle dikkat çeken Ozan Tufan dünya çapında kulüplerin ilgisini çekmeye başladı.

Comments are closed.