SUPER LİG’DE GERGİN ANLAR! İstanbul Derbisine Eleştiriler

super lig e donus medipol basaksehir 13277427 amp

Süper Lig’de gergin anlar! İstanbul derbisine eleştiriler. Süper Lig’in 9. Haftasında gerçekleşen Beşiktaş, Başakşehir maçının ardından İstanbul derbisini kazanan 3-2 sokar ile siyah beyazlı takım oldu. Teknik direktör Sergen Yalçın’ın oyuncu değişikliği çok konuşulmuştu. Bu değişiklik ve daha fazlası Tivibu Spor’da yorumlandı.  Derbi’de yaşanan teknik direktör hamleleri, takımınlarda yaşanan korona virüs vakalarının artışı gibi çeşitli sorunlar da eleştirildi.  Erman Özgür ve Rıdvan Dilmen gibi isimler farklı futbol programlarında Beşiktaş – Başakşehir İstanbul Derbisi’ne dair yorumlar yaptı.

Erman Özgür’ün Teknik Direktör Yorumu

x1080

Siyah beyazlı takım İstanbul derbisinde Başakşehir’i 3-2’lik bir skor ile yendi. Vodafone Arena’ya konuk olan Başakşehir maçtan beklediği sonucu alamadı ve 3-2’lik  mağlubiyet il evine döndü. Siayh beyazlı takım ise kendi evinde maç kazanmanın sevincini yaşadı. Erman Özgür ise, Beşiktaş – Başakşehir maçına dair açıklamalarında teknik direktör Sergen Yalçın’ın oyuncu değişikliğini eleştirdi. Aynı zamanda Sergen Yalçın’ın son dönemlerde devamlı olarak eleştirilmesinin onu bunaltabileceğini de sözlerine eklemeyi es geçmedi.

Beşiktaş’ın oyuncu değişikliğini yorumlayan Erman Özgür, “Ljajic’in fiziksel anlamda eksikliği kabul edilebilir ama 37 yaşındaki Atiba’nın 90. dakikada getirdiği pozisyonda topa öyle vurursan bu eleştiriye açık.” Sözlerini kullandı.

Sergen Yalçın’ın devamlı olarak eleştirilmekten bunaldığını sözlerine ekleyen Erman Özgür açıklamalarının devamında, “Bu bir teknik direktör lanetidir. Türkiye’de her zaman eleştirilirsin. ‘Welinton çıktıktan sonra neler oldu’ kısmında, bugün hiç oynamadı çok iyi şeyler oldu.” sözlerini kullandı.

ridvan dilmen den iddiali fenerbahce yorumu daha 13750445 9788 amp

Rıdvan Dilmen’den Atiba Yorumu

Rıdvan Dilmen Beşiktaş – Başakşehir maçı sonrasında yorumlarda bulundu. Vodafone Park’ta konuk edilen Başakşehir 3-2’lik bir mağlubiye ile rakip takımın sahasından ayrıldı. Siyah beyazlı takım ise kendi evinde 3-2’lik galibiyetin tadını çıkardı. NTV’de yayınlanan %100 Futbol prograında maça dair açıklamalarda bulunan Rıdvan Dilmen, Beşiktaş – Başakşehir maçında yaşnan teknik direktör, korna virüs sorunlarından bahsetti. Rıdvan Dilmen,” Atiba’nın üstünü örtün aman üşümesin, hasta olmasın.” dedi. Atiba’nın üstünü örtün aman üşümesin, hasta olmasın. Sözlerine “Atiba demek, çok şey demek. Atiba Sergen Yalçın döneminde iki yönlü oynamaya başladı, artık hücuma da destek veriyor.” şeklinde devam etti.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …