Ali Koç

Ali Koç Yeni Sezon Hazırlıklarına İlişkin Konuştu

Posted by

Süper Lig’de yeni sezon heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Transfer hazırlıklarına ilk başlayan kulüplerin başında ise Fenerbahçe geliyor. Önümüzdeki sezonda iddialı kadro kurmanın planlarını yapan sarı lacivertlilerde, transfer heyecanı da sürüyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç da, kulübün bayramlaşma töreninin ardından önemli açıklamalarda bulundu. Hem spor camiası hem de Fenerbahçe taraftarı tarafından büyük bir merakla beklenen teknik direktör hususunda da tarih verdi.

Pandemi sebebiyle iki Yüksek Divan Kurulu toplantısını ve Ramazan Bayramı’nda da geleneksel toplantıları yapamadıklarını belirtti.

Yapmış olduğu açıklamada futbol, basketbol ve voleybol şubelerindeki değişikliklerine de değinen Ali Koç, bu senenin sportif bakımdan değişik olduğunu ekledi.

Pandemi sebebiyle hiç alışık olunmayan tarihlerde maç yaptıklarını hatırlatan başkan, bazı branşlarda da liglerin iptal edildiğini söyledi.

Yeni sezon çalışmalarına başladıklarını ve özellikle futbolun herkesin ilgisini çektiğini vurgulayan Koç, merakla beklendiğini ekledi.

Basketbol ve Voleybolda Her Şey Tamam

Basketbol ve voleybol şubesinde kadın ve erkeklerde her şeyin tamam olduğunu ifade eden başkan, transferler, hocalarla ilgili anonsların da olacağını belirtti.

Sağlık testlerinin 8 Ağustos’ta başladığını vurgulayan yönetici, testlerin bitmesinden birkaç gün sonra da topbaşı olacağını belirtti. Kulübün amacının da mümkün olduğu kadar gelecek sezonda kalacaklar, gidecekler, gelecekler olarak her şeyi Ağustos ayı içerisinde ayarlamak olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.