Nenad Bjelica

Nenad Bjelica Fenerbahçe Teklifini Açıkladı

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinde Teknik Direktör arayışına hala devam ediliyor. Bu süreçte hangi isimlerle görüşüldüğü ve ilerlemenin ne şekilde olduğuna ilişkin ise herhangi bir bilgi yok. Fakat edinilen bilgilere göre adı geçen isimlerden birinin Nenad Bjelica olduğu öğrenildi.

Yeni sezon için hazırlıklarına en erken başlayan kulüplerden biri de Fenerbahçe Spor Kulübü oldu.

Teknik direktörlük adaylar listesinde adı geçen Nenad Bjelica, bu anlamda sarı lacivertli kulüple görüştüğünü kabul etti.

Yapmış olduğu açıklamada, resmi görüşmeyi şimdiye kadar yalnızca Fenerbahçe ile yaptığını belirten teknik adam, teklifi kabul etmediğinin de altını çizdi.

Hırvat teknik isim, sarı lacivertli kulüp ile adı en sık anılan isimlerden biri olmuştu. Konuya ilişkin açıklama yapan hoca, pek çok takımdan ise teklif geldiğini açıkça dile getirdi.

Aileme Daha Az Zaman Ayıracaktım

Yaptığı basın açıklamasında özellikle Arap ülkelerinden çok teklif geldiğini vurgulayan çalıştırıcı, hepsini ise reddettiğini ifade etti.

Almanya ve İspanya’dan da temasların olduğunu ekleyen teknik isim, bir şeylerin ters gittiğini ve isteklerin de uyuşmadığını belirtti.

Resmi görüşmeyi ise şimdiye kadar yalnızca Fenerbahçe ile yaptığını vurguladı. Bunu ise ailesiyle daha az ilgilenme durumu olacağı için reddettiğini ekledi. Fakat finansal bakımdan Dinamo Zegreb’den kazandığı miktarın da çok daha fazlasını kazanacağını bilse de reddettiğini söyledi.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.