Bernard Mensah

Beşiktaş Bernard Mensah Transferini 19:05’te Duyurdu

Posted by

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Transferlerle kadrolarını güçlendirmek isteyen spor kulüpleri, anlaşmalarını da sürdürüyor.

Beşiktaş ekibi de bu dönemde yapmış olduğu transferlerle gündeme gelmeyi sürdürüyor. Dün siyah beyazlı kulüp tarafından yapılan açıklama göre, Kayserispor ekibinin vazgeçilmez oyuncusu Bernard Mensah, Kara Kartal ile anlaşmaya vardı.

Galatasaray’ın istediği ve hatta borç için ön ödeme yapmış olduğu yıldız oyuncunun transferi ise, saatler 19:05’i gösterdiğinde Beşiktaş tarafından bildirildi.

Transfer sonrası açıklama yapan Mensah, evin camından dışarı baktığında otoyol görmenin kendisine göre olmadığını ifade etti. Ve kendi evinin deniz kenarı olması gerektiğini söyleyerek, evinin Beşiktaş olduğunu vurguladı.

25 Maçta 5 Gol 8 Asist

UEFA Şampiyonlar Ligi grupları arasında yer alabilmek için güçlü bir kadro kurmak isteyen siyah beyazlı kulüp, böylelikle Fabrice N’Sakala’nın sonrasında Bernard Mensah transferiyle de gündeme gelmiş oldu.

İki yabancı transferini tamamlayan Kara Kartal, transfer çalışmalarına ise devam edecek.

Kayserispor formasıyla toplamda 25 maça çıkan başarılı oyuncu ise, toplamda 5 gol ve 8 asistle sezonu kapatmıştı. Yeni sezonda ise Beşiktaş için ter dökecek.

Güncel Yazılar

Comments are closed.