Beşiktaş

Beşiktaş Ekibi Denizlispor Hazırlıklarını Tamamladı

Posted by

Süper Lig’de 28’inci hafta heyecanı için hazırlıklarını yoğun bir tempo ile sürdüren Beşiktaş ekibi, Denizlispor maçının hazırlıklarını tamamladı. Deplasman mücadelesinden galibiyetle ayrılmak isteyen siyah beyazlılar, geçen hafta ki yenilginin de acısını çıkarmak istiyor.

Koronavirüs salgını sonrasında Türkiye’de futbol ligleri 12 Haziran itibariyle başlamıştı. Süper Lig’de 27’inci hafta heyecanı ile salgın sonrası aranın ardından devam eden liglere ise kaldığı yerden devam ediliyor.

28’inci hafta mücadelesi için hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş ekibi, uzun aranın ardından yapmış olduğu ilk maçta aldığı yenilginin de acını çıkarmak istiyor.

Bugün deplasmanda Yukatel Denizlispor ekibi ile kozlarını paylaşacak olan siyah beyazlılar, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde son çalışmasını da yaptı. Tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın gözetiminde çalışan Kara Kartal ekibi, antrenmanını ise basına kapalı gerçekleştirdi.

Antrenmanlarına ısınma ve istasyon koşuları ile başlayan siyah beyazlılar, idmanını ise tempolu bir şekilde sürdürdü.

Denizli’de Saat Sayılıyorlar

Isınma ve istasyon koşularının ardından pas çalışması ve taktik programı ile çalışmalarına devam eden Kara Kartal, yarı sahada taktik maçı da yaptı.

Şut çalışması ile hazırlıklarını tamamlamış olan Beşiktaş ekibi, dün akşam saatlerinde deplasmana geldi. Beşiktaş, beklenen mücadele için Denizli’de saat sayıyor.

Güncel Yazılar

Comments are closed.