Caner Erkin

Caner Erkin’in Beşiktaş’taki Son Sezonu

Posted by

Beşiktaş ekibinde 4 senedir forma terleten Caner Erkin ile siyah beyazlı kulübün yolları ayrılıyor. Bu sezon için 1.8 milyon Euro kazanan başarılı futbolcu, kulüp tarafından belirtilmekte olan maaş kriterlerine uyum sağlamıyor. Özellikle de bu sene için adı eski takımı Fenerbahçe ile anılan sol bek oyuncusunun sarı lacivertli formayı tekrar giyip giymeyeceği ise merak konusu oldu.

Yeni sezonun hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş ekibi, 4 yıldır formasını terleten Caner Erkin ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor. Kulübün maaş kriterlerine uyum sağlamayan tecrübeli futbolcunun, adı ise son zamanlarda eski kulübü Fenerbahçe ile anılıyor.

31 yaşındaki tecrübeli oyuncu, bu sezon için ise toplamda 1.8 milyon Euro kazandı. Öte yandan Antalyaspor karşılaşmasında ilk 11 kadrosunda yer alan Rıdvan Yılmaz’ın da adı siyah beyazlı kulüple gündeme gelmeye başladı. Kara Kartal ekibinin umudu Yılmaz olurken, Alanyaspor’la sözleşmesi sona erecek Fabrice N’Sakala ile de anlaşma sağlandı. ,

Fabrice N’Sakala İle Yeri Dolduruldu

Beşiktaş, tecrübeli sol bek Caner Erkin için kararını verirken, yerini hızlı bir şekilde Fabrice N’Sakala ile doldurmayı başardı. Milli oyuncunun ise tekrardan Fenerbahçe ekibine döneceği konuşulanlar arasında yer alıyor.

Edinilen bilgilere göre, Beşiktaş’ta Aytemiz Alanyaspor’un Demokratik Kongolo oyuncusu için de öncelikle Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın fikri alındı. Ve olumlu yanıt alınması neticesinde de sporcu ile anlaşmanın sağlandığı öğrenildi.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.