Fabrice N’Sakala

Beşiktaş Fabrice N’Sakala İle Resmen Anlaştı

Posted by

Yeni tip koronavirüs sürecinin spor dünyasına olumsuz etkisinin yaşandığı günlerde, spor kulüpleri yeni sezon hazırlıklarına da devam ediyor. Uzun bir dönem antrenmanların yapılamaması ve maçlara ara verilmesi, yönetimleri bu süreçte gelecek sezona hazırlığa yönlendirdi. Süper Lig’de kalan 8 maçın hesaplamasını yapan ve bir yandan da kadrosunu daha güçlü hale getirmek için çabalayan takımlardan biri ise Beşiktaş oldu.

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş yönetimi, önümüzdeki sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Siyah beyazlı kulübün bu süreçte yakın kadraja aldığı isimler arasında ise Alanyaspor’da forma terleten Fabrice N’Sakala oldu. Büyük anlamda anlaşmanın sağlandığı sporcunun transfer çalışmalarında ise hızlanma aşamasına geçildi.

Bu sezonun ikinci devresinde yeni bir yapılanmaya giren Beşiktaş yönetimi, Teknik Direktörü olarak Beşiktaş’ın efsanesi Sergen Yalçın ile anlaşmıştı.

800 Bin Euro Kazanacak

Gelecek sezonda ise şampiyonluğu hedefleyen siyah beyazlılar için, çok daha sağlam bir kadro kurmanın çalışmalarına ise tüm hızıyla devam ediliyor. Alanyaspor ekibinde forma giyen Fabrice N’Sakala ile de bu dönemde anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Başarılı oyuncuyla 3 yıllık bir anlaşmaya varan Kara Kartal, 29 yaşındaki sol bek mevki futbolcusu ile sezon sonunda ise resmi sözleşme imzalamış olacak. Sporcunun kazanacağı bedel ise 800 bin Euro olacak. Oyuncunun sözleşmesi bittiği için ise bonservisi ödenmeyecek.

Güncel Yazılar

Comments are closed.