Caner Erkin

Caner Erkin İçin Fenerbahçe Planları Bozuldu

Posted by

Süper Lig ekibi Beşiktaş’ta forma terleten tecrübeli oyuncu Caner Erkin transferinde gelişmeler yaşanıyor. Bu sezon sonunda Kara Kartal ekibi ile olan sözleşmesi sona eren oyuncunun hedefinde ise Fenerbahçe vardı.

Yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Beşiktaş ekibinde de Caner Erkin için yeni takım iddiaları gelmeye devam ediyor. Bu sezon sonunda Kara Kartal ekibi ile sözleşmesi sona erecek olan tecrübeli sporcu, Fenerbahçe’nin teklifine onay vermişti.

Gitmeyi planladığı takımlar arasında Fenerbahçe olsa da, Erkin’in planlarının bozulduğu öğrenildi. İddiaya göre siyah beyazlı oyuncu, kendisine teklif edilen düşük ücreti kabul etmiş ve gelmeye hazırlanıyordu.

Fakat sarı lacivertli kulübün Mert Hakan Yandaş için yıllık 15 milyon TL verileceğini öğrenince, sporcu için işler değişti.

Şartlarda iyileşme istediğini belirten Caner Erkin’in bu teklifi ise Sarı Kanarya yönetiminden geçmedi. 31 yaşındaki tecrübeli oyuncunun bu sürecin ardından ise Fenerbahçe ile olan anlaşma sürecinin olumsuz gittiği öğrenildi.

İstanbul’da Kalacak

Sol bek mevkide top koşturan deneyimli oyuncu, Mert Hakan Yandaş’a verilen fiyat nedeniyle sarı lacivertli takımla anlaşmaya gitmeyecek gibi görünüyor. Öte yandan Erkin’in oğlu Çınar ise kendisine yöneltilen soruları cevaplayarak, bir ipucu vermiş oldu.

Babasının hangi takıma gideceği sorusunu cevaplayan 9 yaşındaki Çınar, Fenerbahçe ya da Galatasaray’dan birine gideceğini ve İstanbul’da kalacağının da kesin olduğunu belirtti.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.