Emre Kılınç

Emre Kılınç Sözünü Tuttu Galatasaray’a Geliyor

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray, yeni sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Sarı kırmızılı takım gelecek sezonda daha iddialı bir kadro kurmanın planlarını yapmanın peşine düşerken, bu süreçte ise Emre Kılınç verdiği sözü tuttu.

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray ekibi, gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Sarı kırmızılı takım yeni sezonda daha iddialı bir kadro kurmanın planlarını yaparken, Emre Kılınç da sözünü tutan isimlerden oldu.

Bu sezon istediği performansı gösteremeyen ve özellikle de koronavirüs salgını sonrasında çıkmazın içine giren cimbom, gelecek sezonda ise işini garantilemek istiyor.

Rıza Çalımbay Açıkladı

Galatasaray ekibine bu süreçte vermiş olduğu sözü tutan Emre Kılınç ise, resmi imza için geri sayıma geçti. İki takım arasındaki anlaşmaya ilişkin ise Demir Grup Sivasspor Kulübü’nün tecrübeli Teknik Direktörü Rıza Çalımbay açıklama yaptı.

Devre arasında Mert Hakan Yandaş’ın tam tersi hareket etti. Ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nden gelen daha yüksek teklifi reddetme kararı aldı. Sözünü tutarak sarı kırmızılı kulübe gitmeye karar veren başarılı oyuncu, resmi imza atmak için ise ligin sona ermesini bekliyor.

25 yaşındaki kanat mevki sporcunun Galatasaray ekibine gideceğini açıklayan Rıza Çalımbay, Mert Hakan’ın Fenerbahçe’ye, Fatih’in de Beşiktaş’a gideceğinin bilgisini de verdi.

Güncel Yazılar

 

 

Comments are closed.