Fatih Terim

Fatih Terim Bir Mücadeleden Daha Galip Çıktı

Posted by

Yeni tip koronavirüs salgınından etkilenen Galatasaray Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim için iyi haber geldi. Sarı kırmızılı teknik adamın Kovid-19 testi negatif çıktı. Tecrübeli hoca koronavirüsü yendi.

Yeni tip koronavirüs bulgularının ardından testi pozitif çıkan Galatasaray Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, tedavi görüyordu. 23 Mart tarihinde tedavisi başlayan 66 yaşındaki hoca, tüm semptomlardan kurtulduğu için de 30 Mart’ta taburcu edilmişti. Evinde karantina altında olan sarı kırmızılı teknik adam, son testi ile de hastalığı yendiğini kanıtladı.

Son Testi Negatif Çıktı

Öksürük şikayetiyle hastaneye yatan teknik isim, öksürüğünden tamamen kurtulmayı başardı. 66 yaşındaki teknik adam, semptomları tamamen kaybolduğunda ise evindeki karantinaya başlamıştı. Evinde 14 gün boyunca karantina altında olacak olan Fatih Terim’in, son testinin ise negatif çıktığı bilgisi edinildi. Bu bilginin ardından hem Galatasaray camiası hem de spor dünyası büyük bir sevince kapıldı. İzole sürecinin sona ermesinin ardından ise teknik hoca normal hayatına dönecek.

Son derece sıkıntılı ve endişe verici bir süreç içerisinde ise sarı kırmızılı ekibin hocalarını yalnız bırakmamaları örnek olmuştu. Takımdaki herkes, Terim’i telefonla arayarak destek oldu ve moral verdi. Öte yandan iyi olduğunu belirten hoca da, bu süreçte oyuncularını her durumda desteklemeyi ve çalışmaları gerektiğini belirtti.

Comments are closed.