Galatasaraylı Mustafa Kapı Kadro Dışında Kaldı

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alındı. Türkiye Futbol Federasyonu ise duruma ilişkin beklenen açıklamayı yaptı. Federasyon liglerin en erken Haziran ayı başında olabileceğini söyledi. Spor kulüpleri de bu süreçte belirsizliğin içerisinden çıkamadı.

Belirsizlik durumu ile burun buruna gelen spor kulüpleri, yeni sezon hazırlıklarına bir yandan devam ettiler. 2020-2021 sezonu için transfer arayışına giren kulüpler, listelerini hazırlıyor.

Galatasaray yönetiminin aldığı karara göre de Mustafa Kapı kadro dışında kalan isimlerden biri oldu. Hakkında pek çok haberin çıktığı oyuncuya dair yeni bir haber geldi. 17 yaşındaki genç oyuncu için yeni ve sürpriz bir talip söz konusu.

Yetenekli futbolcu için alınan bilgilere ve iddialara göre talip olan takım Fenerbahçe olacak. Sarı lacivertli takımın 17 yaşındaki oyuncuyu almak için harekete geçtiği öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor.

Hollanda Ekibi Talip Oldu

Öte yandan Mustafa Kapı, U19 takımında forma giymeyi ise kabul etmiyor. Bunun yerine A Takımda forma terletmek istiyor. Fakat sarı kırmızılı yönetimden de A Takım için onay gelmiyor.

Kariyerine Avrupa’da devam etmek isteyen genç oyuncunun ise hangi takıma gideceği ise yine merak edilenler arasında. Diğer bir iddiaya göre de genç oyuncuya Hollanda ekibi talip oldu. Fortuna Sittard oyuncuyu kadrosunda istiyor.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …