Galatasaray

Spor Bakanı’ndan Galatasaraylı Paylaşım

Posted by

Yeni tip koronavirüs salgını dünyanın her yerinde etkilerini sürdürmeye devam ederken, Türkiye’de de zor günler yaşanmaya başladı. Liglerin de süresiz olarak askıya alındığı dönemde, oyuncular da çalışmalarını bireysel olarak evlerinde sürdürüyor.

Spor kulüpleri antrenörleri tarafından hazırlanan programları oyuncularına bireysel antrenmanlarını sürdürerek, formlarını korumak adına verirken, bir yandan da yurdun dört bir yanında evde kalmak adına çeşitli çağrılar düzenleniyor.

Hem spor kulüpleri, hem kurum ve kuruluşlar hem de bireysel olarak kişilerin evde kal çağrıları süreci devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da farklı bir yol izleyerek evde kal çağrısında bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Galatasaray ekibinin 2001-2002 sezonundaki şampiyonluğunu hatırlattı. Kendi evinde oynadığı tüm maçları kazanarak edindiğini söyleyerek, evde kalmanın önemine değindi ve çağrıda bulundu.

Farklı Yoldan Evde Kal Çağrısı

Gençlik ve Spor Bakanı yapmış olduğu paylaşımla, Galatasaray takımının 2001-2002 sezonunda, evinde galip geldiği maçlarla şampiyonluğu başardığının altını çizen gönderi ile, evinde olduğunda hep kazanmış olduğunu ve yine kazanacağını söyleyerek bir video paylaştı. Bu paylaşımla Türkiye’ye de evde kalma çağrısı yapan Bakan, bu süreçte evde kalmanın da önemini belirtmiş oldu.

Comments are closed.