Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanının Oğlu Koronavirüsü Yendiğini Açıkladı

Çin’in Wuhan kentinde başlayarak küresel salgın haline gelen yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de etkisini göstermeye devam ediyor. Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, eşi Şükran Albayrak ve oğlu Hikmet Albayrak da, testleri pozitif çıkan isimler arasında yer alıyordu. Dün ise sevindirici bir haber geldi. Hikmet Albayrak yeni tip koronavirüsü yendiğini açıkladı ve testinin negatif çıktığını belirtti.

Tüm dünyayı olumsuz etkileyen yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de spor dünyasından pek çok ismin başına dert oldu. Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, eşi Şükran Albayrak ve oğulları Hikmet Albayrak da virüs testleri pozitif çıkan isimler arasında yer alıyordu.

Son 2 Testi Negatif Çıktı

Dün Hikmet Albayrak’ın oğlu ise sevindirici haberi paylaştı. Son 2 Kovid-19 testinin negatif çıktığını söyleyen Albayrak, tedavisinin sona erdiğini belirterek, tüm hastalar için acil şifa dileklerinde bulundu.

Güzel haberi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak umut verici bir gelişme yaşayan Hikmet Albayrak, yapmış olduğu yazılı açıklamada korovirüsü yenmiş olduğunu söyleyerek, tedavisinin tamamlandığını ve iyileştiğini vurguladı. Yeni yapılmış son 2 testinin ise negatif çıktığını söyleyen Albayrak, tüm hastalar için de şifa dileklerinde bulundu.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …