Fatih Terim

Fatih Terim İkinci Paylaşımı İle Tüm Yüreklere Dokunmayı Yine Başardı

Posted by

Küresel salgın halini alan yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de etkisini en çok spor kulüplerinde gösterdi. Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, koronavirüs testi pozitif çıkanlardan biriydi. İlk paylaşımının ardından tüm spor dünyasını derinden üzen teknik adam, dün bir paylaşım daha yaparak iyi olduğunun haberini verdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’de de her geçen gün vaka sayısını ve ölüm sayısını artırmaya devam ediyor. Durumdan etkilenenler arasında ise Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim oldu. Sarı kırmızılı kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın ardından, koronavirüs testi pozitif çıkan teknik adam, yapmış olduğu sosyal medya paylaşımı ile durumunu bildirmişti. Terim, dün bir paylaşım daha yaparak iyi olduğunun müjdesini verdi.

Bu Sınavı Dualarınızla Atlatacağım

Yapmış olduğu paylaşımında, çok güzel ve özel duygular içerisinde olduğunu belirten hoca, her duayı yüreğinde hissettiğini ve bunun herkes için bir sınav olduğunu söyledi. Bu sınavı da sevenlerinin duaları ve güzel dilekleri ile aşacağını vurgulayan Terim, sevenlerinin içini de bu mesajı ile rahatlattı.

İyi olduğunu ve inşallah da daha iyi olacağını belirten açıklamasında, elinin kalbinde olduğunu ve herkese tek tek teşekkür dileklerinde bulunduğunu da ayrıca ifade etti.

Comments are closed.