Selçuk İnan

Fatih Terim’e Bir Destek De Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan’dan Geldi

Posted by

Yeni tip koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, eşi Şükran Albayrak ve Galatasaray Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in test sonuçları pozitif çıktı. A Takım kaptanı Selçuk İnan da, sarı kırmızılı kulübün sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla destek mesajı gönderdi.

Galatasaray Futbol A Takımı kaptanı Selçuk İnan, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile hem Teknik Direktör Fatih Terim için hem de kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak için destek mesajlarını gönderdi.

Sıra Sizde Hocam

Sarı kırmızılı kulübün resmi sitesinden yapmış olduğu paylaşımla mesajını ilen Selçuk İnan, ilk olarak tüm dünyayı etkisi altına almış olan ve yeryüzündeki bütün insanların da endişeli günler geçirmesine sebep olan salgın hastalık için, en kısa sürede etkisini kaybetmesini diledi. Bu hastalık ile mücadele eden herkes için de olabildiğinde hızlı bir şekilde sağlıklarına kavuşmalarını istedi.

Birlik ve beraberlik çağrısı yapan kaptan, geçmiş olsun dileklerini ileterek, Fatih Terim’e seslendi. Hocasına seslenen tecrübeli futbolcu, bu yolda beraber yürümüş olduklarını, her zaman da beraber olduklarını iletti. Şimdi ise kendisinin güçlü olması gerektiğini ve kendilerine vermiş olduğu öğütleri de gerçeğe dönüştürmesinin zamanı olduğunu ekledi.

Comments are closed.