Fatih Terim

Fatih Terim Gelecek Sezona Bomba Gibi Hazırlanıyor

Posted by

Süper Lig’de bu sezon için iyi bir başlangıç yapan fakat sonrasında bu başarısını kaybeden ve bir kabusun içerisine düşen Galatasaray, yeni sezonda işini şansa bırakmamaya niyetli görünüyor.

Fatih Terim gözetiminde transfer çalışmalarına başlayan sarı kırmızılılar, gelecek sezon öncesinde ise yabancı ve Türk futbolcular için rapor hazırladı.

Gelecek sezon hazırlıklarına Galatasaray ekibinde tempolu bir şekilde devam edilirken, Fatih Terim ise yeni sezonda istediği yabancı ve yerli sporcular için raporların da kamp çalışmasına kadar yetiştirilmesini istedi.

Kenan Karaman Yerlilerde İlk Hedeflerden

Tecrübeli teknik ismin talebinin sonrasında ise transfer çalışmaları için görüşmeler resmen başlamış oldu. Aynı zaman yabancı sınırı nedeniyle, yerli oyuncuların sayısını da artırmak isteyen Fatih Terim, bu süreçte Kenan Karaman’ın da peşine düştü.

Fortuna Düsseldorf ekibinde forma terleten milli futbolcu Kenan Karaman ile da bu süreçte transfer hazırlıkları için temasa geçildiği bilgisi edinildi.

Başarılı sporcunun menajeriyle görüşmesinin ardından, Ersin Akan’ın da görüşme ardından sosyal medya üzerinden Galatasaray Stadı’nı paylaşması dikkatleri çekti.

Bu sezon Fortuna Düsseldorf ekibinde toplamda 21 maçta forma terleten Karaman, toplamda ise 6 gol ve 1 de asiste adını yazdırmıştı.

Güncel Yazılar

Comments are closed.