Galatasaray Arda Turan İle Resmen Anlaştı

Yeni sezon için hazırlıklar konusunda çalışmalarını hızlandıran Galatasaray, bomba transferini duyurdu. Sarı kırmızılı kulübün efsane isimlerinden biri olan Arda Turan, resmen cimboma geldi.

Süper Lig’de gelecek sezon hazırlıkları hızlı bir tempo ile devam ederken, kulüpler de kendi iddialı kadrolarını kurmanın peşine düştü. Ekonomik sıkıntının özellikle büyük anlamda sıkıntı yarattığı dönemde, Galatasaray ise kemik kadrosunu kurmanın peşine düştü.

Devre arası transfer sürecinden bu yana Galatasaray ile adı sık sık anılan efsane milli futbolculardan Arda Turan da, resmen sarı kırmızılı kulüple anlaştı.

Açıklamayı Mustafa Cengiz Yaptı

Transferi duyuran ise Galatasaray Spor Kulübü oldu. Yetiştirdiği oyunculardan biri olan Arda Turan ile anlaşmaya varan kulüp, takımını güçlendirme çalışmalarına ise devam etmeye kararlı görünüyor.

Bizzat Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz tarafından duyurulan transferin ardından, kulüp tarafından da özel bir video hazırlandı.

‘Yuvana hoş geldin Arda Turan’ başlığı ile paylaşılan video, kısa sürede büyük beğeni toplarken, en fazla konuşulan konu başlıklarında ilk sırada yer aldı.

Başkan Mustafa Cengiz’in evine gelen ve 1+1 yıllık sözleşmeye imza atan başarılı oyuncunun transferinde teknik heyetin yazılı ve sözlü isteğinin etkili olduğu öğrenildi.

Başkan Cengiz, yapmış olduğu açıklamada, teknik ekibin yazılı ve ısrarlı isteği üzerine Arda ile anlaşmaya varıldığını da belirtti.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …