Galatasaray

Galatasaray İki İsimle Sözleşme Uzatıyor

Posted by

Süper Lig ekiplerinden olan Galatasaray takımında forma giyen Marcao ve Luyindima ile ilgili gelişme yaşandı. Yeşil sahada göstermiş oldukları üstün performans ile tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim’in vazgeçilmezi haline gelen oyuncular ile yeni sözleşme imzalanıyor. 2022 yılında bitecek olan sözleşmelerin yenilenmesinin yanı sıra, sporcular yeni imzalarını zamlı ücretleri için atacaklar.

Süper Lig’de yeni sezon için transfer çalışmalarının hızlandığı dönemde, Galatasaray çok memnun kaldığı iki isimle iç transfere gidecek. Sahada gösterdikleri üstün performansla Teknik Direktör Fatih Terim’in de vazgeçilmezi olan iki isimle sözleşme uzatmaya gidilmesine karar verildi.

Sözleşmeleri 2022’de bitecek iki isimle de sözleşmelerin uzatılma kararının yanı sıra, zamlı imzanın da attırılacağı bilgisi edinildi.

Gelecek Sezonda Yüksek Gelir Hedefi

Kadrosunu büyük bir özen ve yoğun çalışma ile daha da güçlü hale getirmek için çalışan cimbomda, iki yıldız stoperin sözleşmeleri uzatılacak ve maaşlarında da iyileştirilmeye gidilmiş olacak. Gelecek sezonda yüksek gelir elde etme düşüncesinde olan Galatasaray, bu sebeple de iki oyuncusuyla da masaya oturacak.

İki oyuncuya gelecek muhtemel teklifler karşısında elinin daha güçlü olmasını isteyen cimbom, özellikle de İngiliz takımlarının gözdesi olan Luyindima ve İtalyan takımların takibinde olduğu Marcao’nun teklife vereceği cevabı da bekliyor.

Güncel Yazılar

Comments are closed.