Galatasaray Terem Moffi İçin Fiyat Teklifi Gönderdi

Yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir çalışma süreci ile devam ettiren Galatasaray Spor Kulübü, Terem Moffi için harekete geçti. Golcü futbolcu için Anderlecht ekibi devreye girmiş olsa -da, sarı kırmızılı takımdan yıldız sporcuya teklif gitti. Cimbomun Moffi için vermiş olduğu teklifin ise 2 milyon Euro olduğu bilgisi edinildi.

Koronavirüs salgını sürecinde futbola ve antrenmanlara ara verilen dönemde, Galatasaray Spor Kulübü gelecek sezon hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. Terem Moffi için harekete geçen sarı kırmızılı kulübün bu süreçte rakibi ise Anderlecht olacak.

Cimbomun Moffi’nin takımı Kortrijk’e 2 milyon Euro transfer teklifinde bulunduğu bilgisi edinilirken, transfer konusu Belçika basınına da yansıdı.

Nacer Chadli’nin Yeri Doldurulmak İsteniyor

2019-2020 sezonunun en önemli şampiyonluk adaylarından biri olan Galatasaray ekibi, gelecek sezonda ise daha iddialı bir kadro ile yeşil sahalarda yer almak istiyor. Bir süredir aslanın gündeminde olan isim ise Kortrijk ekibinde forma terleten Terem Moffi oldu.

Moffi için harekete geçen sarı kırmızılı kulübün bu süreçteki rakibinin de Anderlecht olduğu bilgisi edinildi. Fakat Belçika basınında yer alan habere göre, sarı kırmızılı takım oyuncu için fiyat teklifini gönderdi.

Öte yandan Nijeryalı sporcu ile takımdan ayrılan Nacer Chadli’nin yerinin doldurulması da Anderlecht ekibi tarafından planlanıyor.

21 yaşındaki sporcunun hangi takıma transfer olacağı büyük bir merak konusu oldu.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …