Adolfo Gaich

Galatasaray Yeni Sezon İçin Adolfo Gaich Araştırmalarına Devam Ediyor

Posted by

Yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir tempo ile devam eden Galatasaray yönetimi, bir süredir San Lorenzolu Adolfo Gaich ile ilgileniyordu. Arjantinli oyuncuyu kadrosuna almak için çalışan sarı kırmızılılar, eski golcüsü Mario Jardel ile de destek aldı Brezilyalı sporcunun olumlu raporları da, cimbomun Arjantinli oyuncu ile daha da yakından ilgilenmesine sebep oldu.

Yeni sezonda daha güçlü bir takıma sahip olmak isteyen Galatasaray yönetimi, transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu süreçte San Lorenzo ekibinde forma giyen Adolfo Gaich için harekete geçen yönetim, eski golcüsünün olumlu raporuyla sporcu için daha fazla ilgilenmeye başladı.

Sarı kırmızılı yönetimde Radamel Falcao için gidiş olasılığını düşünen sarı kırmızılı yönetim, forvet mevki için güçlü isimlerin peşine düşüyor. Bu süreçte de 21 yaşındaki oyuncu Adolfo Gaich ile yakından ilgilenmeye devam ediyor.

Olumlu Rapor Geldi

Bu süreçte başarılı oyuncu için çok sayıda Avrupa ekibinin yakın mercekle incelediği bilgisine sahip olan yönetim, oyuncuyu kadrosuna almak için de çalışmalarını sürdürüyor. Bu süreç için ise eski golcüsü Mario Jardel’i görevlendiren cimbom, olumlu raporlarla da karşılaşmış durumda. Eski sarı kırmızılı oyuncu, bu süreçte Kolombiya’da düzenlenmiş olan 2020 CONMEBOL Olimpiyat Elemelerinde U-23 Milli Takım forması ile oyuncuyu izledi.

Genç oyuncuyu isteyenler arasında ise Juventus ve Club Brugge’nin olduğu biliniyor.

 

 

Comments are closed.