Galatasaray’ın Yeni Sezonunda O İsimler Olmayacak

Yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlık yapan Galatasaray ekibi, kadrosunu daha güçlü hale getirmek için büyük anlamda çaba sarf ediyor. Koronavirüs sebebiyle ekonomik krizin yaşanıyor olması da kiralık oyuncu sayısı çok olan sarı kırmızılı takımı düşündürüyor.

Gelecek sezon için sıkı hazırlık yapan Galatasaray yönetimi, kiralık oyuncuları ile de yollarını ayırma planları yapıyor. Bu süreçte sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktörü ise 3 oyuncu ile yollarını ayırma kararı aldı.

Gelecek sezona ilişkin çalışmaların yoğun bir şekilde gerçekleştiği dönemde, yeni transferler için hazırlık yapılırken mevcut sporcularla da yolların ayrılması yönünde çalışılıyor. Bu sezon sonunda yeni bir yapılanma hedefleyen sarı kırmızılı takımda bu doğrultuda gidecek ilk isimler de belirlendi. Konuya ilişkin haber ise İtalyan basınından geldi.

Golcü Arayışı Devam Edecek

Edinilen bilgilere göre Galatasaray yönetimi ilk olarak Andone ile yollarını ayırmaya karar verdi. 1 senedir cimbom formasını giyen futbolcunun Andone Brighton’a gidecek. Öte yandan gidiş sebebinin ise kendini ispat edememesi olduğu yine haberde belirtildi.

Ayrıca cimbomda yolların ayrılması planlanan diğer isimler ise Ryan Babel ve Mbaye Diagne olacak. Fakat aynı bölgede top koşturan Adem Büyük ve Radamel Falcao’nun da bu süreçte kalacağı ve golcü arayışının da daha çok hızlanacağı belirtildi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …