Radamel Falcao

Galatasaraylı Radamel Falcao İçin Al-Hilal Ekibi Israrını Koruyor

Posted by

Futbola uzun bir ara verilen dönemde, maçların ne zaman başlayacağına ilişkin ise henüz net bir tarih verilmiş değil. Bu süreçte yeni sezona hazırlık yapan kulüpler ise, yaşanan ekonomik kriz sebebiyle oyuncularına maaş indirimi teklifi yapıyorlar.

Süper Lig ekiplerinden olan Galatasaray da bu dönemde yeni sezona tüm hızıyla çalışan takımlardan biri haline geldi. Sarı kırmızılı takım, özellikle yüksek maliyetli oyuncularının maaşlarında ise indirime gitme kararı aldı.

Galatasaray yönetimi tarafından verilen indirim teklifine sıcak bakanlar arasında yer alan Radamel Falcao için ise kapılar çalmaya başladı. Özellikle Arap ekiplerinin sık çaldığı ekiplerden biri de bu dönemde cimbom oldu.

Durum böyle olunca da sarı kırmızılı takımda çarpıcı bir takas iddiası gündeme geldin. Takımda yüksek maaş alan Radamel Falcao ve Younes Belhanda, sarı kırmızılı takımın indirim teklifini kabul ettiğini bildirmişti.

Takas Yöntemi C Planı

Satışına kesin gözüyle bakılan Feghouli ve Mariano için çalan kapıların en etkilisi ise Kolombiyalı yıldız için oldu. Falcao için verilen Al Hilal teklifinin ise öncesinde 6 milyon Euro olduğu ve sonrasında da iki katına çıkartıldığı öğrenildi.

Yönetim eğer 90 milyon TL değerinde olan teklifi kabul etmez ise, Arap kulübü sarı kırmızılılara Bafetimbi Gomis ile Carlos Eduardo’yu para almadan verecek ve üzerine de bir miktar para ekleyerek Falcao için teklif gönderecek.

Comments are closed.