Radamel Falcao

Golcü Yıldız Radamel Falcao İçin Transfer Teklifleri Gelmeye Başladı

Posted by

Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden spor kulüplerinden biri de Galatasaray. Sarı kırmızılı takımda bu süreçte kalıp kalmamasına ilişkin net bir bilgi olmayan isimlerden biri ise Radamel Falcao.

Sezon başında Galatasaray ekibi kadrosuna katılan Kolombiyalı yıldız, ekonomik kriz sürecinde sarı kırmızılı takımla yollarını ayırabilir. Bu süreçte yönetimden oyuncuların maaşlarında teklif edilen indirim bedelini kabul etmediği iddia edilen Radamel Falcao için ise, Kolombiya basınında enteresan bir haber yer aldı.

Kolombiya basınında yer alan habere göre yıldız golcü için inanılmaz bir teklif gelmesinin planlandığı belirtildi. Bu süreçte yeni sezona hazırlık aşamasında büyük bir çaba ve hızla çalışmalarını sürdüren Galatasaray yönetimi de kadroyu güçlendirmeye devam edecek.

Galatasaray Kadrosunu Güçlü Tutmak İstiyor

Salgın sebebiyle bu sezonun kalan maçlarına ilişkin henüz net bir bilgi ise söz konusu değil. İlk 26 haftayı ise 50 puanla 3’üncü sırada geçiren cimbom, gelecek sezona daha güçlü bir kadro ile çıkmak istiyor.

Radamel Falcao ile ilgili yeni bir anlaşma ise henüz gündemde değilken, oyuncu için farklı kulüplerden teklifler de yağmaya başladı.

Maaş indiriminde anlaşıp anlaşmadığı belirsiz olan oyuncu için sarı kırmızılı yönetim biraz daha kendini zorlayabilir ve yoğun bir çaba sarf edebilir.

 

 

Comments are closed.