Lionel Messi

Lionel Messi İçin Ryan Babel’den Dikkat Çeken Paylaşım

Posted by

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar sıkı bir çalışma temposu ile devam ediyor. Bu dönemde özellikle yapmış olduğu transferlerle adını duyuran Galatasaray ekibinin başarılı oyuncularından Ryan Babel önemli bir duruma dikkat çekti. Dünya yıldızının Galatasaray forması ile poz verdiği fotoğrafın altına yazdıkları, spor gündemine oturdu.

Sarı kırmızılı takımda geleceği henüz belirsizliğini koruyan Ryan Babel, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Barcelona ile yollarını ayırma kararı alan Lionel Messi ile ilgili paylaşımda bulunan Ryan Babel, dünya yıldızının Galatasaray forması ile poz verdiği fotoğrafı paylaştı. Ve onun transfer edilmesi için uğraşmak için yönetimi davet etti.

Beğeni ve Yorum Yağdı

Galatasaray ekibinde kalıp kalmayacağı henüz kesinleşmeyen Ryan Babel, yapmış olduğu paylaşımla sosyal medyada gündem haline geldi. Sosyal medyayı son derece aktif bir şekilde kullanan sarı kırmızılı oyuncu, Barcelona’dan ayrılma kararı alan Lionel Messi ile ilgili paylaşımda bulundu.

Dünya yıldızı oyuncunun Galatasaray forması ile poz verdiği fotoğrafı paylaşan Hollandalı sporcu, ‘Hadi onu transfer etmeyi deneyelim’ notu ile olan paylaşımı gündem oldu.

34 yaşındaki deneyimli oyuncunun gönderisine çok kısa bir süre içerisinde beğeni ve yorum yağdı.

Güncel Yazılar

Comments are closed.