Mario Lemina

Mario Lemina Galatasaray’ı Kaldırdı Beşiktaş’ı Beğendi

Posted by

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Transfer dönemlerinin son derece çekişmeli yaşandığı süreçte, Beşiktaş ise Bernard Mensah transferi ile büyük ses getirmişti. Galatasaray’ın da istediği transferin ardından, siyah beyazlılar bir çalım daha atmanın peşine düştü.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlığı tempolu bir şekilde sürüyor. Maçlarda karşı karşıya gelen spor kulüpleri, transferlerde de yarışıyor.

Geçtiğimiz günlerde ezeli rakibi Galatasaray’ın istediği Bernard Mensah transferini duyuran Beşiktaş ise bir çalım daha yapmaya hazırlanıyor.

Edinilen bilgilere göre Galatasaray ekibinin tekrar kiralamak istediği Mario Lemina için Kara Kartal yönetimi devreye girdi. Başarılı oyuncu ise Beşiktaş’a sıcak baktığını belirten eylemlerde bulundu.

Resmi Teklif İletildi

Sarı kırmızılı takımla kiralık sözleşmesi sona eren Mario Lemina ile ilgili son olarak Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz açıklama yapmıştı. Transferin gündemde olduğunu belirten yöneticinin açıklamasının ardından ise Mario Lemina Galatasaray’ı sosyal medyada takipten çıktı.

Öte yandan profilinde yazmakta olan Galatasaray ibaresini de kaldıran oyuncu, Beşiktaş’a yeni transfer olan Fabrice N’Sakala’nın paylaşmış olduğu fotoğrafı beğenen Lemina ise bu hareketiyle gündem oldu.

Öte yandan Beşiktaş’ın, yıldız oyuncunun bonservisinin olduğu Southampton’a resmi teklif ilettiği öğrenildi.

Güncel Yazılar

Comments are closed.