Mario Lemina’dan Çarpıcı Galatasaray Açıklamaları Geldi

Galatasaray ekibinde forma giyen orta saha mevki futbolcusu Mario Lemina, takımına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Süper Lig’de şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olan Galatasaray ekibinde forma terleten Mario Lemina, takımına ilişkin önemli açıklamalara imza attı.

 

Mücadelesi ve hırsının Melo’ya benzetilmesi sebebiyle gurur duyduğunu ifade eden sporcu, her koşulda en fazlasını yapmaya çabaladığını belirtti. Sahada çok duygusal bir sporcu olduğunu da söyleyerek, iyi olup olmadığının bu sebeple direkt anlaşıldığına dikkat çekti.

 

Ligin ikinci devresinde kolektif çaplı bir farkındalığın ortaya çıktığına değinen Mario Lemina, bu sayede sahada da kusursuz bir uyum yakaladıklarının altını çizdi.

 

Her gün taraftardan güzel mesajlar aldığını da ifade eden başarılı futbolcu, Galatasaray’ın tarihine adını yazdırmak istediğini belirtti. Kiralık oyuncu olarak gelmiş olsa da, bunun bu şekilde devam etmemesi için de dileklerde bulundu.

 

Fernando Muslera İnsan Olamaz

 

Öte yandan Lemina, sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim ve yıldız futbolcu Radamel Falcao ve efsane file bekçisi Fernando Muslera ile ilgili de yorumda bulundu.

 

Fatih Terim ve Falcao için kariyerleri sebebiyle büyük saygıyı hak ettiklerini belirten sporcu, ikisinin de çok alçak gönüllü olduğunu ekledi. Kaleci Muslera’nın ise sıra dışı olduğunu vurgulayarak, mükemmel refleksleri olan bir kedi gibi benzetmesinde bulundu. Muslera’nın insan olmadığını düşündüğüne yönelik de değerlendirmede bulundu.

 

 

 

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …