Mehmet Ekici Fenerbahçe’ye Dönmeyebilir

Süper Lig ekiperinden Fenerbahçe’de forma terleten Mehmet Ekici, sakatlığı nedeniyle bu sezonu kapattı. Tedavisi için Almanya’ya giden başarılı oyuncunun sarı lacivertli kulübe ise geri dönmeyi düşünmediği bilgisi edinildi.

Fenerbahçe ekibinde forma terleten Mehmet Ekici, geçirmiş olduğu sakatlık sebebiyle sezonu kapatarak Almanya’ya gitti. Tedavisini yurt dışında gerçekleştiren başarılı oyuncunun sarı lacivertli kulübe ise dönme gibi bir düşüncesi olmadığı ortaya çıktı.

Sözleşme hususunda biraz çekingen davrandığı öğrenilen futbolcu için ise Süper Lig ekiplerinin harekete geçtiği iddia edildi. Galatasaray, Kasımpaşa ve Başakşehir ekipleri de Ekici için sıraya giren ekiplerin başında geliyor.

2017-2018 sezonunda Fenerbahçe ekibine gelen başarılı oyuncu, sarı lacivertli kulübe gelebilmek adına kadro dışı kalmayı tercih etmişti. 6 ay boyunca Sarı Kanarya ekibinde top koşturan oyuncu, sakatlıkları ise art arda yaşadı.

9 Maç 2 Asist İle Sezonu Kapatmıştı

Bir dönem kadro dışı da bırakılan oyuncu, tüm yaşananlara eğmen ise Fenerbahçe forması ile sahada yer almaya devam etmişti. Bu sezon Fenerbahçe ekibine toplamda 9 mücadelede forma terleten Mehmet Ekici, yalnızca 2 asistlik bir performans gösterebildi.

Yaşamış olduğu son sakatlığın sonrasında ise oyuncunun sezonu kapattığı ve tedaviye başlayacağı ifade edildi. Almanya’ya tedavi için giden Ekici’nin dönüşü ise Fenerbahçe’ye olmayabilir.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …