Pedro Rebocho

Pedro Rebocho Beşiktaş’ta Kalmayacak

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş ekibine sezon başında kiralık olarak dahil olan Pedro Rebocho için Fransız ekibi devreye girdi. Başarılı sporcunun siyah beyazlı takımdaki performansı, Fransa Ligi’nin de dikkatini çekmeyi başardı. Fakat sporcunun sahadaki performansı, Kara Kartal için yeterli gelmedi.

2019-2020 sezonunun başında Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş ekibine, Guingamp ekibinden kiralık olarak dahil olan Pedro Rebocho için talip çıktı. Sporcunun siyah beyazlı takımdaki performansı takıma yetersiz gelirken, Fransız Lig 1’den Nantes, oyuncuyu kadrosunda görmek için harekete geçti.

İstenilen Performansı Karşılamadı

Performansından verim alınamaması sebebiyle Kara Kartal ekibinde kalmayacağı netleşen sporcunun gelecek sezonda ise kendi yoluna devam edeceği düşünülüyor. Portekizli futbolcu için ise bu süreçte ilk talip Fransız 1. Lig’den Nantes oldu.

Yeni sezonda daha güçlü bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş yönetimi ise, transfer için başka isimlere yönelmeye hazırlanıyor. Aynı zamanda ekonomik krizin de etkisiyle daha az maliyetli isimlerin de siyah beyazlı formayı giymesi bekleniyor.

Sezon başında kiralık olarak kadroya dahil olan Rebocho ise, geldiği dönemde Marsilya’nın da dikkatlerini çekmişti. Kara Kartal’a geldiği süreçte de Fransız 1. Ligi’nden talibi olan sporcunun, Nantes ekibine transferinin ise büyük bir kısmının tamamlandığı iddiası ortaya atıldı.

Güncel Yazılar

Comments are closed.