GALATASARAYLI TAYLAN ANTALYALI’NIN HEDEFİ BELLİ OLDU

Posted by

Süper Lig’e sarı-kırmızı formasıyla renk veren üç büyük takımdan biri olan Galatasaray’ın gelişen formuyla kendinden bahsettiren futbolcu Taylan Antalyalı’nın Avrupa’ya gitmek gibi bir planı şu anlık gözükmüyor.

Formu ve başarısı sayesinde dikkat çeken Taylan’a yeni kontratı ile birlikte yüzde 100 zam uygulanacak.

Eylül 2019 yılında sarı-kırmızılı takıma transfer olan ve maçlardaki başarısı gözden kaçmayan futbolcunun Avrupa’ya gitmeden önceki ilk amacı Galatasaray’ın sembollerinden biri olarak kendinden söz ettirmek ve maçlarda kaptanlık pazubandını gururla takıp takımını en iyi şekilde temsil etmek.

BAŞARILI FUTBOLCUNUN YAKINLARI TAYLAN’IN SARI-KIRMIZILI TAKIMA GELMEDEN ÖNCEKİ HAYALLERİNDEN BAHSETTİ

Süper Lig’in geçtiğimiz 14. haftasındaki 3-1 skor ile sonuçlanan Göztepe maçına damga vuran ve Galatasaray’da başarı merdivenlerini hızla çıkan Taylan Antalyalı’nın Avrupa’ya transfer olmadan önce kaptan olmak ve kulübün sembol isimleri listesine adını yazdırarak kendinden uzunca süreler söz ettirmek kariyerindeki en önemli hayallerinden biri.

Bu sezon sahalardaki oyunculuğuyla herkesi performansına hayran bırakan genç ve yetenekli futbolcunun ismi son zamanlarda birkaç Avrupa kulübü ile beraber anılıyordu.

Milliyet Gazetesi konunun araştırıcısı oldu ve futbolcunun ailesi, arkadaşları ve diğer yakın çevresiyle iletişime geçti.

Sevilen orta saha oyuncusu Taylan Antalyalı’nın önceki en büyük hayalinin gelecekte sarı-kırmızılı formayı üstünde taşımak olduğundan tekrar bahsedilirken, “O hayali gerçek oldu.

Bu kadar hırslı olmasının altında bu duygu yatıyor. Şimdi de Galatasaray’da kaptan olmak ve Selçuk İnan gibi sembol isimlerden biri olmayı hayal ediyor” ifadeleri kullanıldı. Başarılı futbolcu Taylan Antalyalı için Avrupa’daki kulüplerle sahaya çıkmadan önce kaptanlık ve sembol isim olma hayallerini gerçekleştirmek onun için öncelik olduğu hatırlatıldı.

GALATASARAY YÖNETİMİ TAYLAN’A ZAM İÇİN KONUŞMALARA VE İŞLEMLERE BAŞLADI

Bir başka taraftan Galatasaray yönetiminin Taylan Antalyalı’nın performansını gözünden kaçırmadığı ve ücretine devre arasında zam uygulanacağı öğrenildi.

Daha önce başarılı futbolcu Taylan ile bu konuda konuşma yapan sarı-kırmızılı takımın idarecilerinin önümüzdeki ocak ayında, yeni yılda, bu işi resmiyete dökeceği söylendi.

Formu ve başarısı sayesinde dikkat çeken Taylan’a yeni kontratı ile birlikte yüzde 100 zam uygulanacak.

Comments are closed.